امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:مردم متوجه هستند که منافع ایران در مذاکرات با حضور گسترده آنان در صحنه ها تامین می شود و تا مردم در صحنه باشند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

حجت الاسلام عبادی:مردم متوجه هستند که منافع ایران در مذاکرات با حضور گسترده آنان در صحنه ها تامین می شود و تا مردم در صحنه باشند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

نماینده مردم شهرستان های بیرجند خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان گفت : به عنوان خدمتگزار مردم در مجلس از حضور حماسی مردم تشکر می کنم زیرا به یقین یک حضور کم نظیر بود .

S1000021

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه افزود: مردم متوجه هستند که منافع ایران در مذاکرات با حضور گسترده آنان در صحنه ها تامین می شود و تا مردم در صحنه باشند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .

وی خاطرنشان کرد: بصیرت مردم باعث حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن شده است .

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه مردم ما می دانند که علت فشارها ، آمریکا و تحریم های آن است تصریح کرد : مقام معظم رهبری فرمودند تحریم ها جز افزایش نفرت ملت ایران نسبت به غرب و آمریکا فایده دیگری برای غرب نخواهد داشت و آمریکایی ها باید بفهمد که تحریم ها در ایران اثر معکوس دارند .

وی خاطر نشان کرد : حرف ملت ایران همان حرف امام حسین (ع) این است یعنی همان هیهات منا الذله .

وی افزود :ملت ایران هرگز جلوی آمریکایی ها گردن کج نخواهد کرد و آمریکا و اسرائیل در خواب نیز چنین رویایی را نخواهند دید .

10

نماینده مردم شهرستان های بیرجند خوسف و درمیان با بیان اینکه مردم و مجلس پشتیبان تیم دیپلماسی ایران هستند اظهار داشت: باید از موضع عزت و قدرتمندانه وارد مذاکره شود و تا آن جا که می توانند حقوق ملت را استیفا کنند .

وی افزود: باید تیم دیپلماسی ما بداند که کارها دست غربی ها نیست ، دست خداوند است .

وی خاطر نشان کرد: مشی امام طوری بود که هرگز خود را در برابر دشمنان قدرتمند خودش نباخت چون تکیه اش بر خدا بود .

وی تاکید کرد: مردم با این عظمت و مقام معظم رهبری و نیز مجلس از تیم دیپلماسی حمایت می کنند و طبیعتا خداوند نیز حامی آنان است پس نباید از موضع ضعف وارد شوند .

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه اگر آمریکایی ها در ما ضعف می بینند گستاخ تر می شوند و امتیاز بیشتری خواهند داشت تصریح کرد : اگر رئیس جمهور آمریکا حرفی می زند رئیس جمهور ما نیز باید پاسخ مناسب را بدهد وگرنه آن ها خیال می کنند که ما خیلی ضعیفیم .

وی افزود : اگر محکم بایستیم آن ها مانند ۳۵ سال گذشته پیام محکمی را دریافت کرده و دست و پایشان را جمع می کنند .

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا