امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: مشکلات ایثارگران خراسان جنوبی با حمایت مسئولان برطرف می‌شود

حجت الاسلام عبادی: مشکلات ایثارگران خراسان جنوبی با حمایت مسئولان برطرف می‌شود

 

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هرچه داریم از برکت خون شهدا و جان فشانی ایثارگران است، گفت: مسئولان باید به گوش باشند تا مشکلات ایثارگران و خانواده‌های شهدا برطرف شود.

به گزارش روابط عمومی دفترنماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در خانه ملت به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی عصر پنجشنبه ۶ فروردین در حاشیه دیدار از یک جانباز، یک آزاده و خانواده یک شهید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زمانی که ما جانبازان را می‌بینیم روحیه مضاعفی می‌گیریم، زیرا جانبازان با وجود مشکلاتی که دارند و سختی‌های زیادی که تحمل می‌کنند، اما در کنار دیگر اعضای جامعه آرام و خاموش به زندگی خود مشغول هستند.

وی افزود: جانبازان جان فشانی کردند و از خود گذشتند و در راه انقلاب جان و بدن خود را تقدیم انقلاب کردند و ما شرمنده فداکاری و ایثار شهدا، ایثارگران و جانبازان هستیم.

عبادی با اشاره به پیشرفت‌های فناوری و هسته‌ای افزود: اگر امروز در جامعه به پیشرفت‌های بزرگی مانند پیشرفت‌های فناوری، نانو و انرژی هسته‌ای دست پیدا کرده‌ایم، به برکت این رزمندگان اسلام است.

وی با اشاره به اینکه با دیدن پدر و مادر شهدا به یاد رشادت‌های رزمندگان می‌افتیم، اظهار داشت: هرگاه که پدر و مادر شهیدی را می‌بینیم به یاد شهدا و دلاوری‌های فرزندانی از انقلاب می افتیم که در وضعیت‌های مختلفی در صحنه جنگ حاضر شدند و جان را در کف اخلاص قرار دادند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفـت: بازدید از خانواده شهدا وظیفه ملی و شرعی ما است و باید با کمک بنیاد شهید و امور ایثاررگان تلاش کنیم تا مشکلات جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا برطرف شود.

 عبادی با اشاره به اینکه تمامی نیازها مادی نیست افزود: از بنیاد شهید تشکر و قدردانی می‌کنیم زیرا در طرح سپاس و سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان اهتمام جدی دارد.

وی با اشاره به مسئولان بیان کرد: مسئولان به گوش باشند، مشکلات ایثارگران که گاهی در مجلس شورای اسلامی مطرح می‌شود، مسئولان باید مساعدت کنند تا این مشکلات برطرف شود و ما این آمادگی را داریم که در راستای مصوباتی که مربوط به ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا باشد و اگر نیاز به بررسی داشته باشد را انجام دهیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی گفـت: تمامی ما مسئولان باید قدردان خانواده‌های شهدا باشیم چرا که یاد زحمات و خدمت‌های آزادگان و شهدا فراموش شدنی نیست.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا