امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:مگر سازمان بازرسی کل کشور زیر نظر صداوسیما فعالیت می‌کند!

حجت الاسلام عبادی:مگر سازمان بازرسی کل کشور زیر نظر صداوسیما فعالیت می‌کند!

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: پورمحمدی که فردی رسانه‌ای نبود، وی موظف بود در آن زمان اقدام عملی انجام دهد؛ مگر سازمان بازرسی کل کشور زیر نظر صداوسیما فعالیت می‌کند که پیگیری‌های آقای پورمحمدی منوط به انعکاس آن از تریبون صداوسیما باشد؟!

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از دانشجو، حجت الاسلام عبادی نماینده‌ی مردم بیرجند در همین رابطه به خبرنگار ما گفت: «پورمحمدی ۵ سال پیش به‌عنوان رئیس سازمان بازرسی کل کشور انجام‌وظیفه می‌کرد.

بنابراین شخصی که در چنین جایگاهی فعالیت می‌کند نمی‌تواند بگوید هشدار داده‌ام اما صداوسیما آن را پخش نکرد.

پورمحمدی که فردی رسانه‌ای نبود، وی موظف بود در آن زمان اقدام عملی انجام دهد؛ مگر سازمان بازرسی کل کشور زیر نظر صداوسیما فعالیت می‌کند که پیگیری‌های آقای پورمحمدی منوط به انعکاس آن از تریبون صداوسیما باشد؟!»

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا