امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: آستان قدس رضوی در مهرشهر مدرسه می‌سازد/بودجه سال ۹۷ یکی از نزدیک‌ترین بودجه‌ها به عدالت اجتماعی است

حجت الاسلام عبادی: آستان قدس رضوی در مهرشهر مدرسه می‌سازد/بودجه سال ۹۷ یکی از نزدیک‌ترین بودجه‌ها به عدالت اجتماعی است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس از ساخت مدرسه در مهرشهر بیرجند توسط آستان قدس خبر داد و گفت: بودجه سال ۹۷ یکی از نزدیک‌ترین بودجه‌ها به عدالت اجتماعی است و پاداش‌های هنگفت از بودجه ۹۷ حذف شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام والمسلمین عبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بیرجند، درباره جاده بیرجند- قاین اظهار داشت: این محور یکی از محورهای پر ترافیک و پر حادثه در خراسان جنوبی است که برای دوبانده شدنش نطق‌های زیادی در مجلس شده و استیضاح و مصاحبه‌های زیادی داشتیم و تاکید جدی ما بر دوبانده شدن این محور بوده است.

روند خوب دوبانده شدن محور بیرجند- قاین

وی با بیان اینکه در محور قاین – بیرجند همیشه شاهد تصادفات با تعداد کشته‌ها و مجروحین بوده‌ایم افزود: این پروژه جزو پروژه‌های مهم دولت‌های قبل و جزو پروژه مهر ماندگار بود که باید تمام می‌شد اما به دلیل تحریم‌ها و کمی بودجه این پروژه رقم نخورد.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در این سال‌ها پیگیری‌های زیادی برای این محور داشتیم و روندی که در حال انجام است روند خوب و رشد قابل ملاحظه‌ای دارد و از آنجا که در آن منطقه برخی نقاط صعب العبور است کار کمی با گذشت زمان سپری می‌شود.

بودجه سال ۹۷ یکی از نزدیک‌ترین بودجه‌ها به عدالت اجتماعی است

حجت الاسلام عبادی افزود: بودجه سال ۹۷ یکی از نزدیک‌ترین بودجه‌ها به عدالت اجتماعی است چون در این شش سال که بنده نماینده بودم اینقدر در بودجه این موارد ذکر نشده بود و یکی از مشکلات مردم فاصله‌های زیاد بین حقوق‌های حداقلی و حداکثری است و نمایندگان برای بودجه سال ۹۷ تصویب کردند باید ۱۰ درصد درآمد افزایش یابد.
وی اظهار داشت: با تصویب این امر بیشتر به عدالت اجتماعی نزدیک می‌شویم و مصوب شد برای حقوق‌هایی تا ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان مالیات درنظر گرفته نشود و مالیات برای حقوق‌های بیشتر به همان نسبت زیاد شود.

پاداش‌های هنگفت از بودجه ۹۷ حذف شد

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: در بودجه سال ۹۷ مقرر شد حقوق مقامات عالی کشور اعم از وزار، نمایندگان و غیره افزایش پیدا نکند و در پاداش‌ها هم تغییراتی که صورت گرفت این بود که باید حداقل و حداکثر برای پاداش‌ها در نظر گرفته شود یعنی بین حداقل و حداکثر باید دو برابر فاصله باشد تا از این طریق جلوی پاداش‌های هنگفت را گرفتیم و سال آینده دریافت‌ها به عدالت نزدیکتر خواهد بود.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به پروازهای فرودگاه بیرجند افزود: برای راه‌اندازی پرواز بیرجند- کیش تلاش‌ها و پیگیری‌های زیادی داشتم تا بالاخره این پرواز راه‌اندازی شد اما بعد از گذشت زمان اندکی به دلیل نبود مسافر لغو شد.

باروری ابرها در خراسان جنوبی با همکاری وزارت نیرو و سپاه

وی با بیان اینکه پروازهای فرودگاه بیرجند نسیت به چند سال قبل رضایت بخش است اظهار داشت: پروازهای فرودگاه بیرجند نسبت به سه سال قبل دو برابر شده و در هفته‌های گذشته تقریباً در طول هفته ۲۳ پرواز انجام می‌شد اما یک نکته مهمی که مطرح است این است که گاهی مطرح می‌شود مردم استان به دلیل اینکه مردمانی محجوب و قانع هستند از تعداد پروازهای آنها کاسته به دیگر استانها داده می‌شود و باید متذکر شوم این تفکر اشتباه است چون هواپیما در طول سال نیاز به چک اوت دارد و این به معنای کنسلی پرواز است و اختصاص به جایی دیگر ندارد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با اشاره به باروری ابرها در خراسان جنوبی اظهار داشت: خشکسالی در کشور و در استان هم چند سالی است که وجود دارد و بارش باران هم نسبت به گذشته کاهش داشته و در دیدار با وزیر نیرو مقرر شد بعد از اسفند ماه در خراسان جنوبی به عنوان نخستین استان کشور باروری ابرها توسط سپاه رقم بخورد.

آستان قدس رضوی در مهرشهر مدرسه می‌سازد

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه مردم شمال شهر بیرحند از برخی خدمات به دور هستند اظهار داشت: مهرشهر از کمبود مدرسه رنج می‌برد که مقرر شد در این راستا به کمک بنیاد برکت و آستان قدس رضوی مدرسه ایجاد شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا