امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: آقای هاشمی نسبت به عملکرد فرزندانش برخورد قاطع‌تری داشته باشد/ دستگاه قضائی در این موضوع وارد شود

حجت الاسلام عبادی: آقای هاشمی نسبت به عملکرد فرزندانش برخورد قاطع‌تری داشته باشد/ دستگاه قضائی در این موضوع وارد شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و  خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از رسانه‌های غربی دیدار فائزه هاشمی با عضو ارشد بهائیت را پوشش دادند و حتی به‌به و چهچه کردند، خاطرنشان کرد: عواقب سکوت در مقابل چنین رفتارهایی ایجاد ناامیدی ملت و خوشحالی دشمنان نظام است و به طور قطع دشمنان دلسوز این ملت نیستند و به خون ملت تشنه هستند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: بهائیت ساخته و پرداخته استعمار و انگلیس است و سران بهائیت همواره از دست انگلیسی‌ها مدال‌های افتخار گرفته‌اند.

وی گفت: بهائیت به عنوان یک دین مطرح نیست بلکه حزب سیاسی بوده که هدف آن جدایی و تفرقه بین اسلام است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انگلیسی‌ها در میان اهل سنت وهابیت و در میان شیعه بهائیت را مطرح کرده‌اند، افزود: بهائیت یک معضل بزرگ و بسیار حساب شده در کشور است.

عبادی با بیان اینکه محل استقرار سران بهائیت در کشور اسرائیل قرار دارد، تصریح کرد: نوع رفتار و عملکرد گذشته بهائیت خشن بوده و همواره بر علیه ایرانیان اقدام می‌کردند.

وی با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با عضو ارشد بهائیت، ادامه داد: سطح فکر و رفتار و عملکرد فائزه هاشمی پایین است و مشهور بودن وی تنها به علت پدرش است و گرنه از نظر بنده فائزه هاشمی شخصیتی ندارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دلسوزان نظام به آقای هاشمی رفسنجانی توصیه کرده‌اند مراقب فرزندان خود باشند و آن‌ها را مدیریت کند.

عبادی اظهار کرد: رفتارهای فائزه هاشمی تنها به دیدار با بهائیت خلاصه نمی‌شود بلکه در جریان‌های فتنه‌ بعد از انقلاب و فتنه ۸۸ حضور داشته است.

وی افزود: اینچنین انسان‌ها احساس نمی‌کنند که باید به کسی پاسخگو باشند و همواره عملکرد و رفتارهایشان در برابر مردمی که شهید دادند حالت طلبکارانه‌ای دارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای هاشمی رفسنجانی این موضوع را نقد کردند که جای شکر دارد و امیدواریم ایشان نسبت به عملکرد فرزندانشان برخوردهای قاطع‌تری داشته باشد.

عبادی با بیان اینکه بسیاری از رسانه‌های غربی دیدار فائزه هاشمی با عضو ارشد بهائیت را پوشش دادند و حتی به‌به و چهچه کردند، خاطرنشان کرد: عواقب سکوت در مقابل چنین رفتارهایی ایجاد ناامیدی ملت و خوشحالی دشمنان نظام است و به طور قطع دشمنان دلسوز این ملت نیستند و به خون ملت تشنه هستند.

وی گفت: دادستانی و دستگاه قضائی در این موضوع وارد شود و با جدیت آن را پیگیری کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا