امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: آل سعود آثار ظلم حادثه منا را در همین دنیا خواهید دید/ مسئولان در خط شهدا حرکت کنند

حجت الاسلام عبادی: آل سعود آثار ظلم حادثه منا را در همین دنیا خواهید دید/ مسئولان در خط شهدا حرکت کنند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی امروز (۹ فروردین)  بمناسبت فرارسیدن سال جدید به دیدار خانواده شهیدان رضاپور، چوبدار و حاجی پور از شهدای حادثه منا رفت

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسق در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز (۹ فروردین) در این دیدار با بیان اینکه دنیا مانند کاروان سرایی است که انسان چند روزی در آن می ماند و بعد هم باید کوله بار سفر ببنند و به دنیا آخرت برود، گفت: شهدا جزو افرادی هستند که چندین برابر دیگر افراد در آخرین لحظات عمر خود ثواب بردند.

وی با بیان اینکه شهدای حادثه منا بدلیل اینکه در یک عبادت بزرگ الهی به شهادت رسیدند، سعادتمند شدند، افزود: ظلمی که آل سعود در حق زائران خانه خدا کرد، ظلمی بود که آثار آن گریبان آنها را در همین دنیا خواهد گرفت.

نمایند مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه مسئولان باید در مسیر آرمان های شهدا و خط فرهنگی شهدا حرکت کنند، افزود: مسئولان کاری نکنند که با آنچه شهدا دنبال کردند و هدفشان بود، بازی صورت گیرد؛ چراکه این برای مردم قابل قبول نخواهد بود.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه شهدا بر گردن ما حق زیادی دارند، اظهارداشت: ادامه دادن راه شهدا در دنبال کردن آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه مسئولان باید برای اشتغال، تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند، افزود: اشتغال جزو ضروریات کشور است و اعتلای ایران اسلامی جزو آرمان های ما است.

حفظ فرهنگ ایرانی اسلامی از وظایف مهم مسئولان است

نمایند مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس حمایت و حفاظت از فرهنگ ناب اسلامی ایرانی را از ضروریات کشور دانست و گفت: حفظ فرهنگ ایرانی اسلامی از وظایف مهم مسئولان است، چراکه اگر دشمن فرهنگ کشوری را از آن کشور بگیرد، دیگر چیزی برای آن مردم باقی نمی ماند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه فرهنگ آن چیزی است که انسان حاضر است به خاطر آن حتی جان خود را فدا کند، افزود: در این راستا نباید تهاجم فرهنگی دشمن فراموش شود؛ از سال گذشته تاکنون بیش از ۱۰ شبکه ماهواره ای جدید توسط دشمنان برای ضربه زدن به فرهنگ اسلامی ایرانی ما راه اندازی شده است لذا مسئولان باید نسبت به مسائل فرهنگی کشور حساسیت بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در خود غرب، غربی ها اجازه نمی دهند که کسی نسبت به فرهنگ آنها دخالت و یا انتقادی کند، گفت: دشمن نقد اقتصاد را می پذیرد اما نقد فرهنگی را به هیچ وجه نمی پذیرد.

وی تاکید کرد: مسئولان اگر می خواهند ادامه دهند راه شهدا باشند باید در زمینه اقتصاد و فرهنگ بیشتر کار کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا