امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: آمریکا تلاش دارد با نفوذ فرهنگی، سیاسی، اقتصادی از پشت به ما خنجر بزند

حجت الاسلام عبادی: آمریکا تلاش دارد با نفوذ فرهنگی، سیاسی، اقتصادی از پشت به ما خنجر بزند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی با بیان اینکه آمریکا تلاش دارد با نفوذ فرهنگی، سیاسی، اقتصادی از پشت به ما خنجر بزند، خاطر نشان کرد: بعد از انقلاب همواره بعضی روزنامه ها، رسانه ها و نخبگان سیاسی علاقه داشته آمریکا را بزک کنند که از روی ساده انگار ی بوده و در چارچوب منافع ملی نیست.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی روز چهارشنبه در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در جمع خبرنگاران بیرجند افزود: این تجربه دو بخش است دوران ستم شاهی که دوران سازش رژیم سابق با آمریکا بود و دورانی که آمریکا مردم را از لحاظ علمی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی عقب نگه داشته بود.
وی ادامه داد: قبل از انقلاب اسلامی توطئه های زیادی علیه ملت ما شد زمانیکه حتی مردم شعار مرگ بر آمریکا سر نمی دانند اما بعد از انقلاب هم دشمنی آمریکا وجود داشته و دارد.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آمریکا انتظار دارد مردم مانند برده و نوکر در اختیار آنها باشند و اجازه ندهند ملت روی پای خودش بایستد به ویژه در منطقه خلیج فارس و ایران که منطقه حساسی است، هر حکومتی در ایران روی کار آمده تجربه تاریخی نشان داده آمریکایی ها علاقه ندارند کشوری پیشرفته و مقتدری داشته باشیم.
عبادی یادآور شد: در حال حاضر نیز آمریکا همان آمریکای ۳۷ سال، ۵۰ سال و ۷۰ سال قبل است و هیچ تغییر نکرده است اگر او تفاوت می کرد ما هم می دانستیم چه تفاوتی بکنیم اما ما هم فریاد مرگ بر آمریکا را ادامه داده و حتی برای لحظه ای از دشمن غافل نخواهیم شد.
وی با بیان اینکه آمریکا تلاش دارد با نفوذ فرهنگی، سیاسی، اقتصادی از پشت به ما خنجر بزند، خاطر نشان کرد: بعد از انقلاب همواره بعضی روزنامه ها، رسانه ها و نخبگان سیاسی علاقه داشته آمریکا را بزک کنند که از روی ساده انگار ی بوده و در چارچوب منافع ملی نیست.
وی در ارتباط با فاجعه منا نیز افزود: قوه قضاییه باید مسئله منا را پیگیری و بررسی کنند کسانی که در این زمینه سهل انگاری کرده اند باید مجازات شوند و باید هیئت تحقیقی و تفحصی در این زمینه تشکیل شود.ک۲

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا