امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: اتاق فکر سازمان سیا «جمهوریت و اسلامیت» نظام را هدف گرفته است

حجت الاسلام عبادی: اتاق فکر سازمان سیا «جمهوریت و اسلامیت» نظام را هدف گرفته است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: اتاق فکری در سازمان سیا آمریکا تشکیل شده است که بر اساس مدیریت فضای مجازی »پ«آزادی، استقلال، جمهوریت و اسلامیت» کشور ایران را مورد هدف قرار گرفته که باید نسبت به آن هوشیار باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شامگاه (۲۲ بهمن) در مراسم اختتامیه نمایشگاه از فجر تا ظهور با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امنیت جمهوری اسلامی ایران را بالا برد، اظهار کرد: این حضور گسترده قدرت چانه زنی و منافع ملی ایران در عرصه بین الملل را تضمین میکند.

 وی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دل اروپا را لرزاند، افزود: آمریکایی ها در همان دوران بوش، حمله به ایران را در برنامه خود داشتند، اما متوجه شدند که ایران اسلامی، عراق نیست و مردم برای ولایت و آرمان های انقلاب جان خود را فدا می کنند و از رهبری هوشیار و بیدار برخودارند که می تواند تمامی نقشه های دشمن را خنثی کنند.

  وی با بیان اینکه اگر مردم پشت ولایت فقیه باشند مطمئن باشید که به مملکت ایران اسلامی آسیبی نخواهد رسید، تصریح کرد: دشمنان این مرز و بوم اگرچه همواره به دنبال تحریم هستند و اقتصاد ما را نشانه گرفته اند اما مانند گذشته شکست خواهند خورد.

 تماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اقداماتی که در نمایشگاه از فجر تا ظهور صورت گرفته است جای تقدیر و تشکر دارد زیرا نشان دهنده کار فرهنگی است و موید این است که نسل جدید ما نیز باید با آررمان های انقلاب آشنا شده اند.

  حجت الاسلام عباری بیان کرد: متاسفانه برخی ها با توجه به مسائل موجود در جامعه دل مردم را خالی می کنند و وظیفه شما نیز این است که در برابر چنین افراری محکم ایستاده و از آرمان های انقلاب و اهداف آن حمایت کنید.

  وی گفت: اتاق فکری در سازمان سیا آمریکا تشکیل شده است که بر اساس مدیریت فضای مجازی آزادی، استقلال، جمهوریت و اسلامیت ما را مورد هدف قرار داده است که باید نسبت به آن کاملا هوشیار باشیم.

 حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: اینکه رهبر انقلاب می فرمایند اگر مسئولیت رهبری به دوش بنده نبود سکاندار فضای مجازی می شدم به دلیل اهمیت این موضوع است زیرا در این فضا برای تغییر تفکر جوانان، هزینه های میلیاردی خرج می شود که البته با حضور مردم در میدان ها به شکست خواهد انجامید و این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا