امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: ارائه اینترنت پرسرعت به ۱۳۰ روستا در ۶ ماه آینده/روستاهای بالای ۵ خانوار استان تا پایان امسال تلفن ثابت دریافت می‌کنند

حجت الاسلام عبادی: ارائه اینترنت پرسرعت به ۱۳۰ روستا در ۶ ماه آینده/روستاهای بالای ۵ خانوار استان تا پایان امسال تلفن ثابت دریافت می‌کنند

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در گفتگو با خبرگزاری شبستان اظهارداشت: تمامی روستاهای بالای ۵ خانوار استان تا پایان امسال تلفن ثابت و یا همراه روستایی دریافت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با شبستان، با اشاره به دیدار شب گذشته با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: در این دیدار مباحث و مشکلات مردم استان در حوزه‌های مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در راستای رفع آنها قول مساعد داد.

 وی افزود: در این دیدار مباحثی و قول‌هایی که معاون پارلمانی وزیر در سفر یک ماه قبل خود به خراسان‌جنوبی داده بود پیگیری شد و همچنین مردم روستاهای استان گلایه‌هایی از مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه و نبود تلفن ثابت در برخی از روستاها داشتند که با وزیر مطرح گذاشته شد.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس افزود: وزیر ارتباطات در این دیدار قول مساعد داد که تا پایان امسال تمامی روستاهای بالای ۵ خانوار استان که تلفن ندارند از نعمت تلفن بهره‌مند شوند.

 حجت الاسلام عبادی افزود: همچنین قرار شد تا پایان امسال تمامی جاده‌های اصلی استان و راه‌های بین شهری که مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه داشتند مشکل آن برطرف شود و تمامی این مناطق تحت پوشش شبکه همراه قرار گیرند.

 وی ارائه اینترنت پرسرعت برای ۱۳۰ روستای استان طی شش ماه آینده را از دیگر مصوبات مهم این جلسه عنوان کرد و گفت: همچنین طی همین مدت ۱۱۵۶ کیلومتر در استان فیر نوری کشیده خواهد شد و شرکت مخابرات نیز باید تا پایان سال زمینه اشتغال تعدادی از جوانان استان را با توجه به اینکه خراسان جنوبی در زمینه فناوری اطلاعات و نرم افزار نیروهای متخصص خوبی دارد فراهم کند.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه در این جلسه قرار شد که پهنای باید اینترنت استان که در حال حاضر مشکل دارد افزایش یابد، گفت: تا پایان امسال تمامی روستاهای بالای ۷۰ خانوار استان نیز اینترنت پرسرعت دریافت می‌کنند.

 حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه وزیر ارتباطات تاکنون نسبت به خراسان جنوبی توجه ویژه داشته است، گفت: خراسان جنوبی در حال حاضر در زمینه فناوری اطلاعات و مباحث مخابراتی در کشور جزو استان‌های به نسبت مطلوب است.

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا