امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی از اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به شهرداری‌های بیرجند، درمیان و خوسف خبر داد

حجت الاسلام عبادی از اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به شهرداری‌های بیرجند، درمیان و خوسف خبر داد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان که از این میزان یک میلیارد تومان نقدی است به شهرداری های بیرجند،خوسف و درمیان اختصاص یافت.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، بیان اینکه شهرداری‌ها و دهیاری‌ های خراسان جنوبی از نظر پیگیری و دریافت اعتبار در کشور مقام چهارم را دارد، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان که از این میزان یک میلیارد تومان نقدی است به شهرداری های بیرجند، خوسف و درمیان تعلق گرفت.

وی به آخرین فعالیت ها در زمینه پیگیری در خصوص اعتبار شهرداری‌های حوزه انتخابی خوداشاره کردو گفت: از مدت ها قبل پیگیری های لازم درراستای برطرف کردن مشکلات شهرداریها وسازمان های همیارهای کشور صورت گرفت.

وی گفت :در جلسه ای که با حضور مسئولان سازمان دهیاری‌ها، شهرداری‌های کشور برگزار شد، پس از ارائه گزارشات خراسان جنوبی، مقرر شد مبلغ یک میلیارد تومان به صورت نقدی برای کمک به شهرداری‌ها و دهیاری‌های حوزه انتخابی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف تخصیص یابد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرداری‌ها در حال حاضر با بحران مالی مواجه هستند،گفت: هزینه‌های شهرداری‌ها بالا رفته اما درآمد زیادی وجود ندارد زیرا ساخت وسازها کمتر انجام می‌شود.

عبادی با اشاره به رکود بازار مسکن افزود: رکود بازار مسکن موجب شده تا درآمد شهرداری ها پایین آید و حتی برخی از شهرداری های حوزه انتخابی در پرداخت حقوق کارمندان خود را مشکل مواجه شوند.

وی با بیان اینکه در این دیدار علاوه بر تخصیص مبلغ یک میلیارد تومان اعتبار، کمک‌های دیگر از جمله تجهیزات و ماشین آلات به شهرداری‌ها و دهیاری‌های حوزه بیرجند، درمیان و خوسف تخصیص یافت، اظهار داشت: دو دستگاه مرتبط با امداد ونجات، که قیمت هر کدام نزدیک به ۷۰ میلیون تومان است، یک دستگاه مینی بوس، و چند دستگاه ماشین آلات در راستای خدمات به شهردارای ها ودهیارهای بیرجند، درمیان وخوسف تعلق گرفت.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجموع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به شهرداری ها، دهیاری‌های بیرجند، خوسف و درمیان تخصیص یافت که از این میزان یک میلیارد تومان به صورت نقدی است.

عبادی افزود: شهرداری‌ها و دهیارهای خراسان جنوبی در مجموع از نظر پیگیری‌ها و دریافت اعتبار در کشور رتبه چهارم را دارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا