امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی از سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به استان خراسان شمالی برای بررسی مسائل آموزشی این استان خبر داد

حجت الاسلام عبادی از سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به استان خراسان شمالی برای بررسی مسائل آموزشی این استان خبر داد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از سفر اعضای کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس به استان خراسان شمالی خبر داد وگفت: این سفر اواخر آبان ماه سال جاری انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی اظهار داشت: پس از آنکه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هفته گذشته در استان‌ مازندران نشستی را برگزار کرد این بار نوبت خراسان شمالی است تا اعضای کمیسیون برای بررسی مسایل آموزشی به آنجا سفر کنند.

وی افزود: اعضای کمیسیون آموزش مجلس در سفر به استان خراسان شمالی نشست‌هایی را با روسای دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش داشته‌ و در این زمینه بررسی‌های لازم را انجام خواهند داد.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ گفت: در سفر به استان خرسان شمالی از وزیر آموزش وپرورش و همچنین سرپرست وزارت علوم نیز از سوی کمیسیون آموزش مجلس دعوت به عمل آمده است./

پایان پیام

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا