امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: استکبار منافقانه از مشکلات معیشتی مردم سخن می‌گوید

حجت الاسلام عبادی: استکبار منافقانه از مشکلات معیشتی مردم سخن می‌گوید

بیرجند- نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: استکبار تحریم اقتصادی را بر ملت ایران تحمیل کرد ولی در حال حاضر منافقانه از مشکلات اقتصادی مردم سخن می‌گوید.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل از خبرگزاری مهر به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی پیش از ظهر پنجشنبه در پایان راهپیمایی مردم بیرجند علیه اغتشاشات اخیر اظهار داشت: ملت ایران با توکل برخدا توانست بر همه فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن در این چهل سال غلبه کند.

وی با اشاره به اینکه توکل به خداوند اراده‌ها را پولادین می‌کند و نا امیدی را از بین می‌برد، بیان کرد: وقتی ملتی به وظیفه خود در راه حق عمل کند، خداوند نیز اسباب و لوازم رسیدن به اهداف را برای او فراهم می‌کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای مردم ایران که اتفاقاتی چون حادثه صحرای طبس و شکست نظامی آمریکا را دیده‌اند، امدادهای غیبی به جبهه حق بسیار قابل لمس است.

عبادی ادامه داد: در سال‌های قبل از تحریم، وضعیت اقتصادی کشور در جهت رفاه و پیشرفت گام بر می‌داشت و از این جهت دشمن بحث تحریم اقتصادی را به بهانه انرژی هسته‌ای پیش کشید.

وی افزود: دشمن خود تحریم اقتصادی را بر ملت ایران تحمیل کرد ولی در حال حاضر منافقانه برای مشکلات اقتصادی مردم اشک تمساح می‌ریزد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: هدف از همه فتنه‌ها، جنگ‌ها و اغتشاشات این است که باور به ناکارآمدی نظام را ترویج کند که بصیرت مردم مانع رسیدن دشمن به اهداف شومش خواهد شد.

عبادی با اشاره به رفتار منافقانه سران آمریکا تصریح کرد: استکبار که سخن از آزادی می‌زند آیا حاضر است از مردم یمن که تنها خواسته‌شان داشتن حق رأی است حمایت کند و آیا از اعتراضات مردم بحرین نیز پشتیبانی می‌کند؟

وی بیان کرد: انگلیس که سخن از آزادی و حق رأی مردم می‌زند چرا در دوران پهلوی دولت مردمی و قانونی مصدق را سرنگون کرد؟

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: این رفتارهای متضاد و منافقانه آمریکا، انگلیس و صهیونیسم است که موجب شده مردم ایران حرف‌های آنان را باور نداشته باشند.

عبادی با اشاره به اینکه مردم ایران ملتی بصیر هستند و همواره در لحظات حساس وظیفه خود را می‌دانند، ادامه داد: البته ملت از دولت، مجلس و قوه قضائیه انتظارات به حقی در زمینه رفع مشکلات اقتصادی خود دارند.

وی افزود: مردم از دولت انتظار برنامه‌ریزی جدی برای بهبود وضعیت اقتصادی داشته و از مجلس نیز می‌خواهند لایحه و طرحی که به ضرر وضعیت مستضعفین است را تصویب نکنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: انتظار مردم از قوه قضائیه نیز برخورد جدی‌تر با مفسدین اقتصادی است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا