امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: استیضاح وزیر راه به صحن مجلس می‌رود/ تا هنگامی که جاده مرگ (جاده بیرجند_قاین) ساخته نشود از وزیر راه رضایت ندارد

حجت الاسلام عبادی: استیضاح وزیر راه به صحن مجلس می‌رود/ تا هنگامی که جاده مرگ (جاده بیرجند_قاین) ساخته نشود از وزیر راه رضایت ندارد

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان مسئولیت آخوندی در خراسان جنوبی هم هواپیما سقوط کرد گفت: این نخستین حادثه تلخ نبوده و به اعتقاد من استیضاح وزیر راه به صحن علنی مجلس می‌رود.

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی با اشاره به حادثه برخورد قطار و عملکرد وزیر راه اظهار داشت: حادثه برخورد قطار نخستین حادثه تلخ در دوران خدمت آخوندی نیست.

وی افزود: در دوران مسئولیت وزیر راه در استان خراسان جنوبی هم حادثه سقوط هواپیما رخ داد که تعداد زیادی از هموطنان ما جان خود را از دست دادند و باز شب‌های گذشته هم حادثه برخورد قطار با یک دستگاه وانت گزارش شده که اینها همه نشان می‌دهد که کوتاهی‌ها تمامی نداشته و برای بار اول و دوم هم نیست که شاهد این اتفاقات هستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقات به وجود آمده در برخورد قطار نشان دهنده ولنگاری بوده و بیان می‌کند که در این راستا تاکنون خوب کار نشده است.

عبادی افزود: به نظر بنده احتمال اینکه استیضاح وزیر راه به صحن علنی مجلس برود بسیار زیاد است و ما هم موافق بر استیضاح ایشان هستیم.

وی بیان داشت: ما در خراسان جنوبی تا هنگامی که جاده مرگ (جاده بیرجند_قاین) ساخته نشود از وزیر راه رضایت نداشته و به آنها نمراتی زیر ۱۰ می‌دهیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاق رخ داده در زمینه حادثه قطار اتفاقی سخت و تلخ بود و نشان از کم کاری و کوتاهی‌های زیاد است.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا