امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: اطلاعات به دست آمده از اختلاس صندوق فرهنگیان بسیار ناگوار است/ آقای روحانی! اختلاس بزرگ نیاز به بزرگنمایی ندارد

حجت الاسلام عبادی: اطلاعات به دست آمده از اختلاس صندوق فرهنگیان بسیار ناگوار است/ آقای روحانی! اختلاس بزرگ نیاز به بزرگنمایی ندارد

عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: آنچه تاکنون از اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان برای ما مشخص شده بسیار ناگوار است.

 

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت‌وگو با خاورستان اظهار کرد: مبلغ اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان بسیار بالاست و به چند نفر مشخص اختصاص داده شده است.

 

وی با بیان اینکه مبلغ اختلاس شده جزو حقوق فرهنگیان بوده است، عنوان کرد: روحانی می کوشد تا از اختلاس به نام معوقه یاد شود اما اختلاس دقیقا همین امری است که در صندوق ذخیره فرهنگیان و با برداشت مبلغ کلان صورت گرفته است.

 

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي تصریح کرد: همچنین رئیس جمهور در بخشی از سخنان از منتقدین می خواهد تا اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان را بزرگ نکنند، این در حالی است که خود این مسئله بزرگ است.

 

وی خاطرنشان کرد: دولت یازدهم همواره برخی مشکلات که در دولت پیش بود را بزرگ جلوه می داد اما اکنون که نوبت به حسابرسی اعمال مدیران خود رسیده است از مردم و نمایندگان می خواهد اختلاس های چند هزار میلیاردی را بزرگ نشان دهند.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه اعضای تیم تحقیق و تفحص مبلغ دقیق اختلاس را مشخص و متهمان را شناسایی میکند، اضافه کرد: آنچه تاکنون از اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان برای ما مشخص شده بسیار ناگوار است.

 

وی افزود: دولت باید پاسخگوی فرهنگیان که حقوق یک میلیونی دریافت می کنند باشد با این وجود به جای پاسخگویی طلبکار نیز هستند.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی در مبارزه با مفاسد اقتصادی بسیار جدی و مصمم است از این رو ما از رئیس جمهور توفع داریم که پیش از اقدام ما، خود متهمان را شناسایی کند و به قوه قضائیه تحویل دهد، این در حالی است که روحانی به جای برخورد با متخلفان از آنها دفاع کرده و آنها را ذخایر نظام و انقلاب معرفی می کند.

 

وی با تأکید بر اینکه رد بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی نمایندگان مجلس خود را وابسته به هیچ جناحی نمی دانند و متناسب با جرم با مجرم برخورد می کنند، بیان کرد: دولت در برخورد با برخی مشکلات جریان های سیاسی مخالف خود بسیار بزرگنمایی می کند که نمونه آن بورسیه در دولت قبل بود و با وجود اینکه کمیسیون اصل ۹۰ آن را بر اساس قانون دانست، اما دولت تدبیر و امید با جابه جایی آمار ارقام، آن را محکوم کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا