امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از سوی رئیس سازمان بهزیستی کشور برای تکمیل مجتمع آب درمانی بیرجند اختصاص یافته است

حجت الاسلام عبادی: ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از سوی رئیس سازمان بهزیستی کشور برای تکمیل مجتمع آب درمانی بیرجند اختصاص یافته است

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در خانه ملت پیش از ظهر امروز از شیرخوارگاه بهزیستی شهرستان بیرجند بازدید کرد و مسائل و مشکلات این مکان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز در بازدید از شیرخوارگاه بهزیستی شهرستان بیرجند ضمن تبریک سال نو به کارکنان بهزیستی با بیان اینکه بین کارکنان بهزیستی و کودکان بی سرپرست ارتباط عاطفی خوبی وجود دارد اظهار داشت: وجود این ارتباطات عاطفی و صمیمی باعث ایجاد آرامش در بین کودکان می شود.

حجت الاسلام عبادی در ادامه خاطر نشان ساخت: کودکان بی سرپرست ضریب آسیب پذیری بالاتری نسبت به بقیه کودکان دارند در این بین برقراری ارتباط احساسی از سوی پرستاران مراکز بهزیستی باعث به وجود آمدن آثار خوشایندی آنها شده است.

وی به مجتمع آب درمانی بهزیستی بیرجند اشاره کرد و اذعان داشت: امیدواریم هرچه سریعتر این مجتمع راه اندازی شود و روند ساخت آن سرعت بگیرد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس افزود: برای این مجتمع آب درمانی جهت تامین اعتبارات پیگیری هایی انجام شده است.

وی افزود: در دیداری که با رئیس سازمان بهزیستی کشور انجام شد، ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به منظور تکمیل این پروژه اختصاص یاف.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا