امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: اعتبارات ابلاغی برای استان چشم گیر نیست/ مدیریت اعتبارات باید بر اساس اولویت بندی پروژه ها باشد نه احساسات

حجت الاسلام عبادی: اعتبارات ابلاغی برای استان چشم گیر نیست/ مدیریت اعتبارات باید بر اساس اولویت بندی پروژه ها باشد نه احساسات

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی خوسف گفت: اعتبارات ابلاغی چشم گیر نیستند ولی باید همین اعتبارات کم را مدیریت کرد تا بر اساس اولویت بندی پروژه ها به صورت بهینه خرج شوند نه بر اساس احساسات.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‎الاسلام سید محمد باقر عبادی صبح امروز در کمیته برنامه‎ریزی شهرستان خوسف، با بیان اینکه از دولت توقع داریم که به استان خراسان جنوبی بیشتر توجه کند، اظهار داشت: در سفرهای استانی دولت در بعضی از استانها مشاهده می‎کنیم که اعتبارات استان‎ها متفاوت است در صورتیکه شاخص‎ها را که حساب می‎کنیم می‎بینیم نباید اینقدر تفاوت اعتبارات باشد که ما اعتراضاتی داشتیم و پیگیری‎هایی شده و همچنان از حق مردم دفاع می‎کنیم.

 

وی ادامه داد: اعتباراتی که دولت در سفرهای استانی می‎دهد ابهامات زیادی دارد و دولت باید رسما جواب مردم را بدهد همانطور که به صورت خصوصی به ما توضیح می‎دهد.

 

وی ادامه داد: در بعضی از سفرهای استانی مشاهده می کنیم که اعتبارات تخصیص داده شده متفاوت است در صورتی که شاخص ها، تفاوت چندانی ندارد.

 

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: با معاونان رئیس جمهور که صحبت شده رسما در مورد شاخص‎ها توضیحی ندادند، ما همچنان پیگیر هستیم.

 

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اعتباراتی که برای پروژه‎های مختلف تصمیم‎گیری می‎شود بسیار اهمیت دارد که اینها بعدا جذب کامل هم بشوند، چراکه اگر این اعتبارات که اختصاص داده می‎شود، برگشت داده شود سبب تضییع حقوق مردم می‎شود.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اعتبارات ابلاغی چشم گیر نیستند ولی باید همین اعتبارات کم را مدیریت کرد تا بر اساس اولویت بندی پروژه ها به صورت بهینه خرج شوند نه بر اساس احساسات.

 

حجت الاسلام عبادی ضمن اشاره به اینکه از دولت توقع داریم که استان خراسان جنوبی را بهتر ببیند، تصریح کرد: هیچ گاه زیاده خواهی مناسب نیست اما جای که واقعیت های وجود دارد باید گفته شود و مساحت کم، افزایش جمعیت و نبود زیرساخت‌های مناسب می‌تواند موجب ناکارآمدی ادارات در خدمات رسانی شود.

 

وی با اشاره به چشم‎گیر نبودن اعتبارات به دلیل شرایط خاص گفت: باید اعتبارات را خوب مدیریت کرد و اولویت‎ها را مشخص کرد، اولویت‌ها براساس ضرورت نیاز  نه براساس احساسات مشخص شوند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا