امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی اعلام کرد: ارتقای فرودگاه بین المللی بیرجند به اداره‌کل یکی دیگر از موضوعاتی است که بایستی توسط مسئولان ذیربط پیگیری شود.

حجت الاسلام عبادی اعلام کرد: ارتقای فرودگاه بین المللی بیرجند به اداره‌کل یکی دیگر از موضوعاتی است که بایستی توسط مسئولان ذیربط پیگیری شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان  و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو  با پرتال خبری شرکت فرودگاه‌های کشور با بیان این مطلب که فرودگاه بین المللی  بیرجند با کمبود پرواز مواجه است، گفت: در حال حاضر متقاضیان زیادی خواستار افزایش پرواز در مسیر تهران و مشهد هستند که این موضوع به مدیریت فرودگاه و مسئولان ذیربط انتقال داده شده است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از پرتال خبری شرکت فرودگاه‌های کشور، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پرتال خبری شرکت فرودگاه‌های کشور با بیان این مطلب که فرودگاه بین المللی  بیرجند با کمبود پرواز مواجه است، گفت: در حال حاضر متقاضیان زیادی خواستار افزایش پرواز در مسیر تهران و مشهد هستند که این موضوع به مدیریت فرودگاه و مسئولان ذیربط انتقال داده شده است.

نماینده مردم بیرجند٬ درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بسترسازی برای پاسخگویی به مسافران در فرودگاه بین المللی بیرجند فراهم شده است اما نیاز به حمایت بیشتر مسئولان ذیربط دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شرکت‌های هواپیمایی با کمبود ناوگان مواجه هستند، عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های ایجاد شده در اکثر فرودگاه‌های کشور، این فرصت مناسبی می‌تواند باشد برای آنکه شرکت‌های هواپیمایی با برنامه‌ریزی های خود و همچنین با حمایت مسئولان زمین را برای برقراری پروازهای جدید و یا افزایش پرواز به نقاط پر متقاضی ایجاد کنند.

عبادی با اعلام این مطلب که بسترسازی برای پاسخگویی به مسافران در فرودگاه بین المللی بیرجند فراهم شده است، اظهار داشت: مقاصدی چون کیش، دبی، افغانستان متقاضیانی دارد که امیدواریم در آینده‌یی نزدیک شاهد برقرار شدن این پروازها باشیم.

نماینده مردم بیرجند و درمیان اعلام کرد: ارتقای فرودگاه بین المللی بیرجند به اداره‌کل یکی دیگر از موضوعاتی است که بایستی توسط مسئولان ذیربط پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: کمبود فضا در فرودگاه بین المللی بیرجند از جمله مسائلی است که توسعه آن امری ضروری برای مدیران است تا در اسرع وقت نسبت به تکمیل ساختمان های مورد نیاز آن اقدام کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا