امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی امروز به همراه فرماندار، مدیرعامل سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی از مراکز ذخیره سازی میوه بازدید کرد

حجت الاسلام عبادی امروز به همراه فرماندار، مدیرعامل سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی از مراکز ذخیره سازی میوه بازدید کرد

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح امروز(۱۸ اسفندماه) به همراه جمعی از مسئولان از آخرین وضعیت ذخیره سازی میوه شب عید بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با اشاره به اینکه شنبه هفته جاری به اتفاق فرماندار محترم شهرستان بیرجند و جمعی از مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی و اعضای هیأت مدیره نمایشگاه بین المللی بیرجند از نمایشگاه فروش بهاره شهرستان بیرجند بازدید بعمل آمده و از نزدیک آخرین وضعیت اقدامات انجام شده در راستای تنظیم بازار مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: امروز نیز بنا به ضرورت کنترل فضای ذخیره سازی میوه و مایحتاج ضروری مردم در روزهای پایانی سال به همراه فرماندار محترم شهرستان بیرجند و مدیرعامل محترم سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی از مراکز ذخیره سازی میوه بازدید شد، و گزارش های مسئولین نشان دهنده دغدغه و پیگیری ها آنها در زمینه تأمین کالاهای اساسی مردم در ایام عید نوروز بود.

حجت الاسلام عبادی از دست اندار کاران مجموعه سازمان صنعت، معدن و تجارات استان، تعاون روستایی و متولیان برگزاری نمایشگاه بهاره تقدیر و تشکر کرد و خواستار نظارت و کنترل بیشتر در روزهای پایانی سال شد.
نماینده بیرجند در مجلس در بازدید از مراکز ذخیره سازی میوه شب عید
ebadi251
نماینده بیرجند در مجلس در بازدید از مراکز ذخیره سازی میوه شب عید

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا