امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی امشب در ویژه برنامه “با نمایندگان” در شبکه خاوران خراسان جنوبی با مردم سخن می گوید

حجت الاسلام عبادی امشب در ویژه برنامه “با نمایندگان” در شبکه خاوران خراسان جنوبی با مردم سخن می گوید

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امشب(شنبه ۲۷ تیرماه ۹۴) در برنامه تلویزیونی شبکه خاوران خراسان جنوبی از ساعت ۱۹:۴۰ در خصوص بخشی از عملکرد و فعالیت های خود با مردم استان سخن می گوید.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امشب(شنبه ۲۷ تیرماه ۹۴)، ساعت ۱۹:۴۰ در ویژه برنامه ” با نمایندگان مجلس شورای اسلامی ” کاری از سیمای مرکز صدا و سیمای خراسان جنوبی، که به حوزه فعالیت های تحت نظارت نمایندگان استان پرداخته در خصوص عملکرد و فعالیت های خود توضیح می دهد.

گفتنی است، در نخستین برنامه “با نمایندگان مجلس شورای اسلامی” بر اساس اعلام صدا و سیمای خراسان جنوبی حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، نماینده مردم شهرستان بیرجند، درمیان  و خوسف در مجلس شورای اسلامی ۲۲ اسفندماه مهمان این برنامه بود و دومین قسمت این برنامه امشب پخش خواهد شد. این برنامه طی روزهای گذشته در استودیو سیما خراسان جنوبی ضبط شده است.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا