امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی با تذکر به رئیس جمهور: جناب آقای روحانی دستور فرمایید مسئله شرکت‌های میزان و پدیده با سرعت حل شود

حجت الاسلام عبادی با تذکر به رئیس جمهور: جناب آقای روحانی دستور فرمایید مسئله شرکت‌های میزان و پدیده با سرعت حل شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تذکر به رئیس جمهور، افزود: جناب آقای روحانی دستور فرمایید مسئله شرکت‌های میزان و پدیده با سرعت حل شود، مردم بسیار نگران هستند و باید بپذیریم اگر تا به امروز گفته‌ شده دولت به مردم رحم کند امروز می‌گویند دولت به خودش رحم کند، انتخابات نزدیک است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خانه ملت، سید باقر عبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۷ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری خطاب به رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، گفت: آقای نوبخت! پس از وعده‌های فراوان دولت و شخص شما برای راه‌اندازی راه‌آهن بیرجند، متأسفانه در سال ۹۴، ۱۰ میلیارد تومان اعتبار ناچیز به این مهم تعلق نگرفت.

نماینده مرم بیرجند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای نوبخت با وعده‌های بدون عمل نمی‌توان مردم را راضی کرد لذا برای جلب رضایت مردم باید خدمت کرد.

وی تأکید کرد: مجموع اعتبار راه‌آهن بیرجند که توسط دولت وعده داده و در سفر هیأت دولت نیز مطرح شد به اندازه چند فیش نجومی حقوق بیشتر نبود لذا اگر به برخی از مدیران مزایایی داده می‌شود و برای این ذخایر نظام حقوق‌های نجومی پرداخت می‌کنید مقداری هم به جاده‌های مرگ خراسان جنوبی، بیکار، بی آبی، خشکسالی، صنایع تعطیل شده و کشاورزی این استان نیز توجه کنید.

عبادی با تذکر به رئیس جمهور، افزود: جناب آقای روحانی دستور فرمایید مسئله شرکت‌های میزان و پدیده با سرعت حل شود، مردم بسیار نگران هستند و باید بپذیریم اگر تا به امروز گفته‌ شده دولت به مردم رحم کند امروز می‌گویند دولت به خودش رحم کند، انتخابات نزدیک است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس در پایان عنوان کرد: متأسفانه دکتر سیف به وعده‌های خود در خصوص شرکت میزان عمل نکردند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا