امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی با خانواده سردار شهید قائمی دیدار و گفتگو کرد

حجت الاسلام عبادی با خانواده سردار شهید قائمی دیدار و گفتگو کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، گفت: پدر و مادر شهید در هر محله و منطقه ای که حضور دارند، مایه افتخار و برکت هستند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی بعد از ظهر پنجشنبه ۲۸ آبان ماه جاری با حضور در منزل سردار شهید قائمی، درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شیخ سعید الله قائمی را تسلیت گفت و اظهارداشت:  پدر و مادر شهید در هر محله و منطقه ای که حضور دارند، مایه افتخار و برکت هستند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه پدر سردار شهید قائمی در منطقه اشاره کرد و گفت: مرحوم شیخ سعید الله قائمی شخصیتی مذهبی، متدین و انقلابی بود.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ایشان حضور فعالانه در تمام عرصه های سیاسی و ملی کشور داشته‌اند و همواره در مسیر اسلام و ولایت حرکت کرده است.

 

وی خدمت به پدر و مادر را توفیق بزرگ برای خانواده ها دانست و یادآور شد: پدر و مادر نعمت بزرگی هستند که باید در همه حال قدردان محبت و زحمات‌های آنان باشیم.

 

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا