امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان دیدار و گفتگو کرد

حجت الاسلام عبادی با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان دیدار و گفتگو کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی در صفحه تلگرام خود به دیدار امروز با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد و اظهارداشت: در این دیدار درخواست ایجاد یک واحد بزرگ فراوری معادن و همچنین کارخانه اسانس گیری از محصولات گیاهی استان مطرح شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، یادداشت تلگرامی حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

امروز توفیق حاصل شد به دیدار دکتر ستاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان رفتم.

مفصل در مورد استان و کم ابی و مهاجرت و ظرفیت بالای نیروی انسانی استان صحبت شد و درخواست مساعدت برای کمک به برندسازی و فراوری زعفران زرشک وعناب و نیز کمک به ایجاد یک واحد بزرگ فراوری معادن استان و نیز ایجاد کارخانه اسانس گیری از محصولات گیاهی استان  و نیز ایجاد مزرعه بزرگ انرژی بادی و خورشیدی با توجه به اقلیم مناسب استان را داشتم؛ ایشان اعلام امادگی کرد به هرکس که در این زمینه قدم بردارد به روشهای مختلف ( اعم از وام و حتی کمک بلاعوض و ….)  کمکهای خوبی  انجام شود.

(جهت اطلاع عموم)  خواسته دیگر اینجانب کمک مالی  برای جمع کردن نخبگان ملی استان برای همفکری برای رفع مشکلات  محصولات استراتژیک استان بود که بررسی خواهد شد، لازم به ذکر است سال گذشته  از دکتر ستاری در خواست کمک برای  اجتماع گردهمایی نخبگان غیر مقیم استان در ایران و جهان  برای توسعه استان را نمودم  مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان کمک نمودند که از قرار اطلاع بنیاد نخبگان این گردهمایی مهم را در شهریور انجام خواهد داد که یقینا گام مهمی برای توسعه استان خواهد بود.

در مجموع دکتر ستاری  مدیری دلسوز و نخبه است  که بارها درخواستهای بنده را با نظر مثبت جواب داده خداوند پدر شهیدش را با سیدالشهدا محشور فرماید .

سید محمد باقر عبادی

شنبه  ۲۲/ ۳ /۹۵

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا