امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: برخی رگه های روشنفکرنمایی در کشور فرهنگ دفاع مقدس را برنمی تابد

حجت الاسلام عبادی: برخی رگه های روشنفکرنمایی در کشور فرهنگ دفاع مقدس را برنمی تابد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از رگه‌های روشنفکرنمایی مشکوکی در کشور که فرهنگ دفاع مقدس را برنمی‌تابد، گفت: متاسفانه بعضی به شهدای که می‌آورند حساسیت و بی‌مهری دارند.

 

به گزارش روبط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستانف حجت الاسلام محمد باقر عبادی امروز (۲۰ مرداد) در مراسم تشییع پیکر پاک شهدای گمنام، اظهار کرد: جان عزیزترین چیزی است که انسان دارد و قابل مقایسه با مال و هیچ چیز دیگر نیست اما شهدای گرانقدر آن  را معامله کردند.

وی با بیان این سوال که چطور می‌شود که شهدا حاضر به این معامله بزرگ می‌شوند، افزود: چون آن طرف معامله خریدار بزرگی به نام حضرت حق است که پاداش و مسیر شهید را مشخص کرده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هر کشته‌ای شهید نیست، تصریح کرد: فردی که در راه دفاع از ناموس، دین و خدا و اهداف عالی کشته شود، شهید است.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: جایگاه شهید آنقدر رفیع است که در تمام دنیا کشته‌های خود را به نوعی می‌خواهند منتصب به شهید کنند.

وی با بیان اینکه شهدا، شهید راه ولایت هستند و پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله وسلم بسیار به ولایت سفارش کرده‎اند، عنوان کرد: بسیاری ادعای دین دارند اما وقتی نوبت به  ولایت می‌رسد، می‌لنگند چرا که این آزمون بزرگی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وجود مقدس انبیاء ، اولیا الهی و علمای اهل ولایت همواره خیر بوده، تصریح کرد: اما  وجود آنان برای برخی باعث فتنه بوده چرا که نمی‌توانستند از این آزمایش بزرگ  ولایت پیروز بیرون آیند.

امروز وظیفه همه ما حفظ انقلاب اسلامی است/ تفکر آشتی با نظام سلطه خطر بزرگی است

حجت الاسلام عبادی خاطر نشان کرد: شهدا در مسیر ولایت سربلند از آزمون بیرون آمدند و  امروز وظیفه همه ما حفظ انقلاب اسلامی است و وظیفه‌ای بالاتر از این نداریم چرا که حفظ انقلاب اسلامی سخت‌تر از انجام انقلاب است.

وی با تاکید بر اینکه حفظ اصول دین و انقلاب اسلامی مهم است چرا که شهدا به خاطر آن جان خود را فدا کردند، افزود: تکیه‌گاه بزرگ ملت ایران اصول انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: استکبار و امریکا تکیه‌گاه خوبی برای دوستان خود نبودند چه برسد برای کسانی که آنان را دشمن خود می‌دانند.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: دشمنان اولین کسانی هستند که از نابودی نظام اسلامی و دست برداشتن مردم از اصول انقلاب اسلامی خوشحال می‌شوند چرا که سریعتر می‌توانند ملت ایران را نابود کنند.

به گفته وی تفکری که می‌گوید با نظام سلطه آشتی کنیم و در نظام جهانی هضم شویم از جهت عقلی و تحلیلی خطری بسیار بزرگ است.

جانفشانی در راه اصول دین و انقلاب اسلامی با عزت همراه است نه تحقیر

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حفظ اصول دین و انقلاب اسلامی سختی و جانفشانی دارد، خاطر نشان کرد: اما این جانفشانی همراه با عزت است نه تحقیر.

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه باید همیشه آماده باش باشیم چرا که جنگ هیچ گاه تمام نشده، تصریح کرد: جنگ ما دفاعی است و کشور ایران اسلامی جنگ طلب نیست امروز دشمنان با انقلاب اسلامی جنگ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دارند.

وی با بیان اینکه نظام سلطه بنا ندارد به ما اجازه دهد تمدن اسلامی را شکل دهیم، گفت: نظام سلطه می‌خواهد تمدن ما بر شاکله غرب باشد.

پیام شهدا پشتیبانی از ولایت فقیه و مبارزه با مفاسد اقتصادی است/ سیستم قضایی بدون رو دربایستی با متخلفان برخورد کند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا در پیام‌ها و وصیت‌نامه‌های خود بر پشتیبانی از ولایت فقیه و مبارزه با مفاسد اقتصادی و رانت‌خواری تاکید دارند، افزود:  نظام اسلامی در موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی باید قدرتمند پیش برود و چپ و راست نشناسد و سیستم قضایی بدون رو دربایستی با متخلفان برخورد کند.

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: در این امر مهم آقازاده و غیر آقازاده ندارد هرچه در اجرای احکام جدی‌تر باشیم در مبارزه با مفاسد اقتصادی محکم‌تر خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه کوتاهی نکردن در ایجاد تمدن اسلامی از پیام‌های شهدای گرانقدر است، گفت: لازمه تحقق این مهم رشد علمی است چرا که غرب را خلع سلاح می‌کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تمدن غرب مبارزه با خدا و معنویت است و به زبان از آزادی دین سخن می‌گویند اما در عمل ضد دین هستند و به گونه ای فرهنگ زشت خود را تزیین می‌کنند که برخی مجذوب آن می‌شوند و کار شیطان نیز همین است که زشتی‌ها را تزیین و ارائه به مومنان دهد.

پیشرفت های علمی ایران اسلامی، غرب را خلع سلاح می‌کند

وی با بیان اینکه پیشرفت های علمی ایران اسلامی، غرب را خلع سلاح می‌کند، گفت: بحث فضا و موشک‌های بالستیک زمانی شکل می‌گیرد که ملتی در بسیاری از علوم در بالاترین سطح حرکت کند و به نوعی مانور قدرت علمی به جهان است و دشمنان و غرب  از این موضوع نگران هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر ما در علم و فرهنگ و اقتصاد پیشرفت کنیم می‌توانیم تمدن اسلامی با مهد ایران به جهان ارائه کنیم.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه وحدت ایران اسلامی باید حفظ شود، تصریح کرد: امام خمینی(ره) فرمودند” اگر وحدت حفظ شود امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند، انجام دهد” اما برخی  به قسمت نخست سخنان ایشان توجه ندارند و فقط می‌گویند امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند، بکند.

وحدت محور اصول و ارزش‌ها انقلاب اسلامی است/ نباید احزاب و گروه‌های سیاسی با وحدت جامعه بازی کنند

وی ادامه داد: وحدت محور اصول و ارزش‌ها انقلاب اسلامی است که باید حفظ شود و این چیزی نیست که حزب‌ و گروه‌ها با آن بازی کنند و رأی جمع کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهدای ما، شهدای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر هستند، گفت: مسئله امر به معروف و نهی از منکر تنها برای پوشش و حجاب زنان نیست بلکه برای مسئولان و مفاسد اقتصادی است چرا که اگر به آنان کار گرفته نشود از نظام اسلامی طلبکار می‌شوند.

حجت الاسلام عبادی در ادامه با بیان اینکه منکرهای بزرگی در سوریه، یمن و عراق توسط امریکا و داعش و گرو‌هک های تکفیری شکل می‌گیرد، تاکید کرد: اما در دنیا  کسی نیست که بگوید این چه ظلمی است که به مردم این کشورها می‌شود گویا سازمان مللی در دنیا وجود ندارد.

نباید امر به معروف و نهی از منکر در عرصه بین المللی رها شود/ ستمکاران اجازه نخواهند داد آب خوش بخوریم

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اگر ملت ایران زنده و حیات طیبه دارد بخاطر این است که امر به معروف و نهی از منکر می‌کند، عنوان کرد: اگر به این فریضه الهی عمل نشود  و در عرصه بین المللی آن را رها کنیم دشمنان بر ما مسلط می‌شوند  و ستمکاران اجازه نخواهند داد آب خوش بخوریم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استکبارستیزی امربه معروف است، ادامه داد: ملت ایران فرهنگ قوی دفاع مقدس را دارد و در دنیا فرهنگی را یارای مقاومت با فرهنگ دفاع مقدس نیست.

حجت الاسلام عبادی با ابراز نگرانی از اینکه در کشور رگه‌های روشنفکرنمایی وجود دارد که فرهنگ دفاع مقدس را برنمی‌تابد، گفت: متاسفانه بعضی به این شهدای که می‌آورند حساسیت و بی‌مهری دارند و این رگه‌ها مشکوک است.

وی تاکید کرد: بسیاری از ملت‌ها حسرت ولایت فقیه ایران اسلامی را دارند و اگر در دفاع از ولایت کوتاه کنیم سیلی بزرگی خواهیم خورد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا