امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: برخی وزرای دولت باید سعه صدری نسبت به نقدها داشته باشند/ تضعیف سپاه به نفع هیچ جریان سیاسی در ایران نیست

حجت الاسلام عبادی: برخی وزرای دولت باید سعه صدری نسبت به نقدها داشته باشند/ تضعیف سپاه به نفع هیچ جریان سیاسی در ایران نیست

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای روستای تخته جان از توابع شهرستان درمیان با اشاره به اینکه ولایت فقیه پرتوی از ولایت اهل بیت(ع) است، تصریح کرد: به برکت رهبری های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب، حمایت های مردم و از جان گذشتگی شهدا، ایران اسلامی از بحران ها و حوداث مختلفی پشت سر گذاشته است است.

به گزارش روابط عمومی نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از پایگاه خبری- تحلیلی وحدت درمیان؛ حجت الاسلام والمسلمین عبادی در یادواره ۲۱ شهید روستای تخته جان و حومه  ودر پاسخ به این سوال که آیا شهید زنده است؟ گفت : آری شهید زنده است و ما نباید بگوییم که مرده است زیراالله متعال در این باره می فرماید: و درباره کسانی که در راه الله کشته می شوند نگویید که مرده اند چرا که آنها زنده اند ولی شما (زنده بودن آنها را) نمی فهمید.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند , درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در بسیاری از زمینه ها پيشرفت كرده‌ايم؛ اما اين پيشرفت‌ها مرهون آن دفاع‌ها و مجاهدت‌هاست. عزبت و جایگاه امروز ملت ايران مرهون تلاش و مجاهدت اين ايثارگران است؛ چه ايثارگرانى كه شهيد شدند و چه خانواده های ایثارگری که شهید دادند.
وی افزود : بخش از اقتدار جمهوری اسلامی ایران را مرهون حاج قاسم سلیمانی ها هستیم و تضعیف سپاه پاسداران به فایده ی هیچ جریان سیاسی در ایران نیست .
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  از خدمات دولت تقدیر کرد و گفت: دولت در یک سال و نیم اخیر خدمات شایسته‌ای انجام داده است اما این سبب نمی‌شود که جلوی انتقاد از دولت گرفته شود و برخی از وزرای دولت با قدری سعه صدر نسبت به انتقادات باید سعی در رفع نقایص خدمت رسانی به مردم شوند زیرا که سعه ی صدر کمال بخش خواهد بود.
حجت الاسلام عبادی   یادواره شهدای تخته جان
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی با اسم ها کار ندارد بلکه به عملکرد کار دارد، بیان کرد: در مجلس شورای اسلامی خطوط قرمز اصحاب فتنه ای هستند که پا روی خون شهدا گذاشته اند و حدود هشت الی ۹ ماه این ملت را دچار بحران کردند.
وی گفت جریان فتنه که خط قرمز رهبری است  یک جریان ساده نبود و به اقتدار ما آسیب زد و همگان باید قدر ولایت فقیه را بدانند و به خط قرمز ها توجه  کنند .
وی با اشاره به اینکه ولایت فقیه پرتوی از ولایت اهل بیت(ع) است، تصریح کرد: به برکت رهبری های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب، حمایت های مردم و خون شهدا امروز ملت ایران بحران ها و حوداث مختلفی را پشت سر گذاشته است.عبادی برخی تحریم‌ها را ناشی از فتنه ۸۸ خواند و افزود: از فتنه ۸۸ منافقین، صهیونیسم‌ها و آمریکایی‌ها حمایت کردند و افرادی که در داخل از فتنه‌گران حمایت می‌کنند باید در مقابل مردم پاسخگو باشند.
عبادی در پایان به حضور ۲۰ میلیون زائر در کربلای معلی اشاره کرد و افزود: پیام قیام عاشورا تبعیت از ولایت بود که همه مسئولان باید آن را الگوی خود قرار داده و لحظه‌ای از این مسیر غفلت نکنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا