امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: برگزاری انتخابات آزاد راهکار حل مشکلات مردم فلسطین است

حجت الاسلام عبادی: برگزاری انتخابات آزاد راهکار حل مشکلات مردم فلسطین است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در قتل عام زنان و کودکان و مردم مظلوم فلسطین، گفت: برگزاری انتخابات آزاد راهکار حل مشکلات مردم فلسطین است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۴مرداد) در مراسم واگذاری زمین های بنیاد مستضعفان به تعدادی از اهالی محروم روستای رحیم آباد بیرجند و شهر اسدیه شهرستان درمیان با اشاره به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه، اظهارداشت: حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب قوت قلب و امید در برادران مسلمان غزه شد.
وی با بیان اینکه اسرائیل در غزه بزرگترین زندان جهان را ایجاد کرده است که هیچ حقی را برای زندانی قائل نمی شود، ادامه داد: این درحالی است که مدعیان حقوق بشر در دنیا در برابر این جنایات از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند.
نماینده مردم بیرجند و درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه ظلم و جنایت باقی و ماندنی نیست و روزی این رژیم منحوس نابود می شود، افزود: راهکار حل مشکلات مردم غزه و فلسطین برگزاری انتخابات آزاد در این کشور است.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به آیات و روایات و سیره ائمه معصوم (ع) در خصوص کمک به دیگران و حل مشکلات مردم، افزود: این عمل بالاترین عبادت است لذا مسئولان با نگاه به قانون در جهت رفع گرفتاری مردم بیش از پیش تلاش کنند.
وی با تاکید براینکه مسئولان در حل مشکلات و رسیدگی به در خواست های مردم به عنوان یک وظیفه بایستی نگاه کنند، افزود: کمک کردن به مردم به عنوان یک نعمت الهی است که مسئولان و مدیران در تمامی سطوح بایستی اصل کار خود را بر بازشدن گره کار مردم بگذارند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا