امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی بر تسریع اجرای پروژه گازرسانی به شهرستان درمیان تأکید کرد

حجت الاسلام عبادی بر تسریع اجرای پروژه گازرسانی به شهرستان درمیان تأکید کرد

نماینده مردم بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بر تسریع اجرای پروژه گازرسانی به شهرستان درمیان تاکید کرد و گفت: هیچ توجیهی نسبت به تأخیرات پذیرفتنی نیست و گاز باید به تمام مناطق شهری و روستایی شهرستان درمیان انتقال یابد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان درمیان، با اشاره به عملکرد ضعیف دولت در اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: متأسفانه تاکنون اقتصاد مقاومتی فقط در مرحله شعار به اجرا درآمده و برخی از مسئولان اصلا آن را جدی نگرفته‌اند.

وی اقتصاد را نقطه امید دشمن در ضربه‌زدن توسط تحمیل تحریم‌های ظالمانه دانست و تاکید کرد: تنها راه برون رفت از این معضل اجرای دقیق و درست اقتصاد مقاومتی است.

نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز شکست حمله آمریکا در صحرای طبس، افزود: تفاوت انقلاب ما با تمام انقلاب‌های دنیا الهی بودن است و خداوند به همین لحاظ بارها و بارها در مواقع مختلف به داد این انقلاب رسیده است.

عبادی بر برگرداندن نقش کارگران در جامعه نیز اشاره کرد و گفت: کار و کارگر نقش بسیار موثری در اجرای اقتصاد مقاومتی دارند و باید نقش عزتمندانه آنان در جامعه حفظ شود.

وی نقش آموزش و پرورش در فرهنگ‌سازی جامعه را بسیار مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: سیاسی‌کاری نباید به جایگاه و وظیفه آموزش و پرورش آسیب بزند و از مشکلاتی که در فرهنگ اجتماعی وجود دارد غفلت شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور مردم در انتخابات، نماینده منتخب را نماینده همه مردم دانست و خاطرنشان کرد: کسی که رأی آورده نماینده همه مردم است و نباید تفاوتی بین افراد برای وی وجود داشته باشد.

عبادی بر تسریع اجرای پروژه گازرسانی به شهرستان درمیان تاکید کرد و گفت: هیچ توجیهی نسبت به تأخیرات پذیرفتنی نیست و گاز باید به تمام مناطق شهری و روستایی شهرستان درمیان انتقال یابد.

img_4872

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا