امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی به منظور بررسی مشکلات آموزشی حوزه انتخابیه با وزیر آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد

حجت الاسلام عبادی به منظور بررسی مشکلات آموزشی حوزه انتخابیه با وزیر آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر به جزئیات این دیدار اشاره کرد و  گفت: در حال حاضر کمبود فضای آموزشی باعث مشکلاتی در شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام محمد باقرعبادی در گفتگو با مهر، به دیدار اخیر خود با وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: در این دیدار مشکلات آموزش و پرورش استان و حوزه های انتخابیه بیرجند، درميان و خوسف بررسی شد.

حجت الاسلام عبادی در این دیدار نسبت به کمبودفضای آموزشی درشهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف به ویژه مهرشهر بیرجند تاکید کرد و خواستار تسریع درساخت مجتمع آموزشی مهرشهربیرجند شد.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی از نظر اقتصادی محروم ولی از نظر فرهنگی و علمی یک استان سرآمد است،تصریح کرد: این امر وظیفه مسئولین را بیشتر می‌کند تا به آموزش و پرورش این منطقه توجه بیشتری داشته باشند.

در ادامه این دیدار فانی وزیر آموزش و پرورش نیز با تاکید بر آشنایی با استان خراسان جنوبی وشهرستان بیرجند نسبت به رفع مشکلات قول مساعد داد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا