امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: بُرد فرهنگ دفاع مقدس از موشک های بالستیک بیشتر است

حجت الاسلام عبادی: بُرد فرهنگ دفاع مقدس از موشک های بالستیک بیشتر است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بُرد فرهنگ دفاع مقدس از موشک های بالستیک هم بیشتر است، گفت: قدرت نفوذ فرهنگ دفاع مقدس از هر ابزار نظامی دیگر کارآمدتر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند،‌ حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند،‌درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز (۱۱ مهر) از اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی بازدید و از نزدیک در جریان عملکرد و فعالیت های این مجموعه قرار گرفت.

 

وی در این دیدار با تاکید بر اینکه تروج فرهنگ دفاع مقدس از هر کاری دیگر ارزشمندتر و مهمتر است چرا که قدرت نفوذ زیادی دارد،‌ افزود: تمام ملت های جهان امروز از این نعمت بزرگ،‌ محروم هستند.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از صحنه ها و گنج های ارزشمندی که از دفاع مقدس به یادگار مانده است از برخی صحنه هایی که در جنگ های صدر اسلام رخ می داد‌، تاثیرگذارتر و قدرتمندتر است.

 

وی گفت: اگر امروز کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور قدرتمند مطرح است به دلیل برکات و تاثیرات دفاع مقدس و جانفشانی شهدا است.

 

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: برد فرهنگ دفاع مقدس از موشک های بالستیک هم بیشتر است و قدرت نفود آن از هر ابزار نظامی دیگر بالاتر و کارآمدتر است.

 

وی بر جمع آوری خاطرات رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: این خاطرات باید حفظ و به آیندگان منتقل شود.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا