امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: بیعت نیروی هوایی با امام راحل تاثیر بی نظیری در تسریع انقلاب داشت

حجت الاسلام عبادی:  بیعت نیروی هوایی با امام راحل تاثیر بی نظیری در تسریع انقلاب داشت

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی شب گذشته (۱۸بهمن) در جمع کارکنان و مسئولان نیروی هوایی خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۹ بهمن سالروز بیعت همافرینان با امام خمینی (رحمه الله)، گفت: این روز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد و تاثیر فوق العاده‌ای در تسریع پیروزی انقلاب داشت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۱۸بهمن) در جمع کارکنان و مسئولان نیروی هوایی خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۹ بهمن سالروز بیعت همافرینان با امام خمینی (رحمه الله)، گفت: این روز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد و تاثیر فوق العاده‌ای در تسریع پیروزی انقلاب داشت.

 وی با بیان اینکه ملت ایران دست غیب الهی را قبل و بعد از پیروزی انقلاب برای ادامه انقلاب همواره مشاهده کردند، افزود: هیچ انقلابی به جز انقلاب اسلامی ایران در طول تاریخ نبوده است که این همه توطئه بر علیه آن صورت گرفته باشد اما همچنان مستحکم بایستد و پیشرفت کند.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت اظهارداشت: رژیم پهلوی مجهز به امکانات بسیاری بود و از طرف همه ابرقدرت‌های آن زمان دنیا حمایت می‌شد اما زمانیکه موج انقلاب به راه افتاد از هیچ یک از این ابزار‌ها کاری ساخته نبود.

 حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه برخی از پادشاهان و سران کشورهای دنیا در طول تاریخ جنایت‌های فراوان و کشتار میلیونی را به راه انداخته‌اند، گفت: رژیم پهلوی در ایران هم از جمله این جنایتکاران بود که علیه مردم این کشور دست به هر اقدامی می‌زد اما مردم دست از انقلاب خود بر نداشتند.

 وی با اشاره به اینکه امدادهای غیبی الهی و عنایات ویژه خداوند همواره و در صحنه‌های مختلف مانند صحرای حادثه طبس پشتیبان و یاور ملت ایران بوده است، گفت: خداوند همیشه پشتیبان ملت ایران است اما خودمان هم باید از خود اراده به خرج دهیم.

 امام جمعه موقت بیرجند گفت: جنگ تحمیل شده بر ایران در ۸ سال دفاع مقدس و تحریم های ناجوانمردانه علیه ملت ایران تاکنون در تاریخ سابقه نداشته است.

 حجت الاسلام عبادی حضور در صحنه، پیروی از ولایت فقیه، گوش به فرمان امام (رحمه الله) و مقام عظمای ولایت بودن و توکل بر خدا را از جمله رمزهای موفقیت ملت ایران دانست و تاکید کرد: هر ملتی که این سه مورد را داشته باشند پیروز است.

 وی به پیشرفت‌های نیروی هوایی ایران اسلامی در چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: یکروزی آمریکایی‌ها به مهندسان ایرانی اجازه نمی‌دادند که هیچ دانشی از تعمیر هواپیما یاد بگیرند اما امروز به برکت استقلالی که کشور دارد نیروی هوایی ما به پیشرفت‌هایی بسیار زیادی دست یافته است.

 نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: اینکه امروز می‌بینیم ۵+۱ این همه برای مذاکره با ایران وقت می‌گذارد به برکت عظمت ملت ایران است.

 حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه عجین شدن دین با سیاست رمز موفقیت ملت ایران است، گفت: در هیچ کشور دیگری دین و سیاست با هم عجین نشده‌اند.

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا