امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: بیمارستان رازی و مرکز شیمی درمانی و رادیوتراپی بیرجند تجهیز می‌شود

حجت الاسلام عبادی: بیمارستان رازی و مرکز شیمی درمانی و رادیوتراپی بیرجند تجهیز می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده وزارت بهداشت بر تجهیز و تحویل لوازم برای بیمارستان رازی و مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی بیرجند موافقت شده و اقلام مصوب تحویل داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: در هفته‌های گذشته ملاقات‌های مختلفی با برخی از وزرا و مسئولان کشور انجام دادیم که در این ملاقات‌ها مشکلات استان خراسان جنوبی مطرح شده است.

وی با بیان اینکه در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون وضعیت رکود صنعت در کشور به ویژه در خراسان جنوبی مواردی مطرح شد که از جمله مباحث پیگیری ما در زمینه کویرتایر بود افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت قول مساعد داد که تا چند ماه آینده مشکل کویرتایر برطرف و خودروسازان نسبت به پرداخت بدهی‌های آن اقدام کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: از دیگر مباحث مطرح شده با وزیر صنعت در زمینه فاینانس چین برای توسعه بود که مقرر شد در زمینه طرح توسعه کویرتایر و فاینانس چین قول پیگیری داده شود که امید است هر چه زودتر تسریع شود.

عبادی با اشاره به مشکلات سیمان باقران افزود: از مهم ترین مشکلات سیمان باقران در حال حاضر مشکل سرمایه در گردش است که وزیر صنعت پیشنهاد داد سیمان باقران افزایش سرمایه دهد و تنها راه در حال حاضر برای راه اندازی افزایش سرمایه است.

وی اظهار داشت: بعد از پیگیری‌های انجام شده با وزارت بهداشت مبنی بر تجهیز برای بیمارستان رازی و مرکز رادیوتراپی با تجهیز تعدادی از اقلام موافقت و برای تحویل تجهیزات نامه صادر شد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت بهداشت مقرر کرد تخت بستری به انضمام ملحقات ۲۲۰ عدد، تخت ویژه بزرگسالان ۱۳ عدد، ونتیلار بزرگسالان ۱۲ عدد، تشک مواج ۱۲ عدد، مانیتور ثابت ۱۲ عدد،  الکتروشوک ۷ دستگاه، تخت ویژه برای سی.سی.یو شش تخت، یک رادیولوژی پرتابل، ۱۱ چراغ اتاق عمل، یک چراغ اتاق عمل پرتابل، ۱۲ تخت جراحی الکترو مکانیکال، ۱۱ ماشین بیهوشی، ۱۱ الکترو کوتر، یک رادیولوژی دیجیتال و یک سونوگرافی داپلر به بیمارستان رازی اختصاص دهند.

عبادی افزود: مقرر شد  پس از اخذ ۲۰ درصد پیش پرداخت توسط دانشگاه یا بیمارستان این لوازم تحویل شود و ۸۰ درصد هزینه دستگاه‌ها از محل اعتبارات وزارت بهداشت است.

وی اظهار داشت: در زمینه تأمین تجهیز برای مرکز شیمی درمانی بیرجند هم تجهیزاتی از جمله ۲۷ تخت بزرگسالان، ۴ تخت اطفال، ۳ تخت ویژه بزرگسالان، ۳ ونتیلاتور بزرگسالان، ۱۲ پمپ سرم، ۱۰ پمپ سرنگ، ۲ ترالی اورژانس، یک مانیتور سانترال، ۲ الکتروکاردیوگرافی، ۳ تشک مواج، یک اتوکلاو، یک سونوگرافی داپلر، ۳ برانکارد، یک رادیولوژی دیجیتال و یک رادیولوژی پرتابل است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا