امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی: بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف ردیف اعتباری ۳ میلیارد تومانی گرفت

حجت الاسلام والمسلمین عبادی: بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف ردیف اعتباری ۳ میلیارد تومانی گرفت

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از دریافت ردیف اعتباری مستقل ۳ میلیارد تومانی برای بیمارستان ۳۲ تخت خوابی شهرستان خوسف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی  اظهار داشت: امروز بودجه که از شورای نگهبان برای اصلاحات  برگشت کرد تا اصلاحات به تصویب برسد و فردا دوباره به شورای نگهبان ارسال می‌شود.

وی افزود :در این برگشتی که از شورای نگهبان رقم خورد،اتفاق خوبی رخ داد و برای بیمارستان ۳۲ تخت خوابی شهرستان خوسف ردیف اعتباری  مستقل و پایدار در نظر گرفته شد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بیمارستان ۳۲ تخت خوابی شهرستان خوسف مبلغ ۳ میلیارد تومان اعتبار مصوب شد و ما در تلاش هستیم از راه‌های دیگر این رقم را افزایش دهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی افزود: یکی از ویژگی‌ها این است که هر سال بودجه‌ای گذاشته می‌شود اما با این اعتبار به برخی گمانه زنی‌ها و اختلاف نظر  از قبیل اینکه برخی معتقد بودند این بیمارستان به مرکز پلی کلینیک،مرکز درمان بستر به جای بیمارستان باشد،اما امروز با این اعتبار به همه گمانه زنی‌ها پایان داده شد.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در پایان افزود: در دیدار با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی هم مقرر شد در شمال شهر بیرجند درمانگاهی که مصوب شد بود تا سال آینده تاسیس شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا