امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: بی اعتمادی به آمریکا همیشه ادامه دارد/ تاکنون هیچ حسن نیتی از آمریکا ندیده ایم

حجت الاسلام عبادی: بی اعتمادی به آمریکا همیشه ادامه دارد/ تاکنون هیچ حسن نیتی از آمریکا ندیده ایم

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به آمریکایی ها بی اعتماد هستیم و این بی اعتمادی تا زمانی که ماهیت خود را تغییر دهد ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: به دلیل تجربه ای که تاکنون به دست آورده ایم اگر حتی ذره ای به آمریکا اعتماد کردیم با حیله و مکر ورود پیدا کرده است و تاکنون هیچ حسن نیتی از آمریکا ندیده ایم.

وی افزود: همان زمانی که ملت ما با آمریکا کاری نداشتند و مرگ بر آمریکا سر نمی دادند کودتای ۲۸ مرداد را آمریکایی ها رقم زدند و کاپیتولاسیون وضع کردند و مردم ما را  از سگ آمریکایی کمتر تصور کردند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما به آمریکا همیشه بی اعتماد هستیم و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری این بی اعتمادی بیشتر هم خواهد شد مگر اینکه آمریکا ماهیت خودش را تغییر دهد.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا