امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی تأکید کرد: تحول اداری باعث کاهش بورکراسی اداری در زمینه جذب سرمایه گذار می شود

حجت الاسلام عبادی تأکید کرد: تحول اداری باعث کاهش بورکراسی اداری در زمینه جذب سرمایه گذار می شود

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تحول اداری باعث کاهش بورکراسی اداری در زمینه جذب سرمایه گذار می شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به وجود بورکراسی اداری در زمینه جذب سرمایه گذار در خراسان جنوبی گفت: بورکراسی ادارای در کاهش جذب سرمایه گذار تاثیرگذار است که این شرایط در دستگاه های اجرایی این استان وجود دارد.

وی مهمترین راهکار تسریع یا حذف بورکراسی اداری در دستگاه های اجرایی را تحول اداری دانست و افزود: باید دولت یک نقشه جامع تحول اداری حساب شده ای را طراحی و اجرا کند چرا که اجرای طرح بی حساب از سوی دولت بورکراسی اداری پیچیده تری را در پی دارد.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اسفنده ماه سال گذشته طرح سوال از وزیر نیرو تقدیم هیات رییسه مجلس شده است، افزود: در هفته گذشته در جلسه طرح سوال از وزیر نیرو حضور نداشته ام و در هفته های آینده این طرح سوال از وزیر نیرو مطرح خواهد شد.

عبادی از طرح سوال از وزیر نیرو در سه محور خبر داد و گفت: محور نخست سوالم از وزیر نیرو در خصوص انتقال آب به خراسان جنوبی بوده که ما به دنبال شفاف سازی این طرح هستیم.

وی عدم اجرای باروی ابرها در خراسان جنوبی را به عنوان محور دوم سوال خود دانست و افزود: در برنامه پنجم توسعه اهدافی برای انتقال آب و مشکلات کم آبی به خراسان جنوبی طراحی شده که با اتمام این برنامه وزارت نیرو به اهداف خود نرسیده که این عامل محور سوم سوالم از وزیر نیرو بوده است.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یکی از راهکارهای کوتاه مدت در زمینه مشکلات کم آبی خراسان جنوبی را استفاده بهینه از منابع آبی موجود استان دانست و گفت: راهکار بلند طرح انتقال آب از داخل و خارج از کشور است که در حال حاضر در بلاتکلیفی به سر می برد و هر روز گزینه های جدیدی مطرح می شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا