امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: لزوم الگوگیری جوانان از شخصیت پروفسور گنجی

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: لزوم الگوگیری جوانان از شخصیت پروفسور گنجی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت خوب نیروی انسانی در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: هر چند این استان در داشتن امکانات زیادی محروم است ولی از نظر نیروی انسانی متخصص و مجرب استانی زرخیز محسوب می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزای فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز در آیین سومین سالگرد درگذشت پروفسور محمدحسن گنجی اظهار داشت: این شخصیت ارزشمند و علمی استان به عنوان پدر علم جغرافیای نوین و هواشناسی از جهت علمی الگویی برای نسل جوان است.

 

وی تصریح کرد: شخصیت‌های بزرگ در عرصه علمی در زندگی خود برنامه‌ریزی کرده تا از ظرفیت‌های وجودی که خداوند در اختیار آنها قرار داده‌ است به نحو احسنت استفاده کنند.
وی با بیان اینکه مردم خطه خراسان جنوبی استعدادهای هنری، فرهنگی و علمی بالایی دارند، یادآور شد: این امر سبب شده است با وجود همجواری با کشور افغانستان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور باشد.

عبادی به ظرفیت خوب نیروی انسانی در خراسان جنوبی اشاره کرد و افزود: هر چند این استان در داشتن امکانات زیادی محروم است ولی از نظر نیروی انسانی متخصص و مجرب استانی زرخیز محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم خطه خراسان علاقه زیادی به کسب علم داشته‎اند، اضافه کرد: ایرانیان در دنیای اسلام سهم زیادی در تولید علم داشته‌اند و توانسته‌اند تمدن اسلامی را که تمدن غرب برپایه آن ایجاد شده را شکل دهند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایرانیان در عمل به اسلام و توجه به علم و دانش گوی سبقت را از دیگر ملت‌ها گرفته‌اند، گفت: آنچنانکه در دین اسلام به علم و دانش دعوت شده است در دیگر ادیان این موضوع دیده نمی‌شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا