امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: تمام فعالیت های سیاسی و اقتصادی در سایه امنیت انجام می شود

حجت الاسلام عبادی: تمام فعالیت های سیاسی و اقتصادی در سایه امنیت انجام می شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در همایش روسای کلانتری و پاسگاههای استان با تاکید بر اینکه اگر نیروی انتظامی نبود، امروز این چتر امنیت بر بالای سر ملت ایران گسترده نبود، افزود: تمام فعالیت های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی امروز در سایه همین امنیت در کشور انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان؛ حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امروز (۲۴ آذر) در همایش روسای کلانتری و پاسگاههای استان اظهار داشت: نظام های لائیک و غیرالهی که چهره غیرمعنوی دارند تمام تلاش و کوششان فقط ثمره مادی دارد اما در نظام جمهوری اسلامی ایران که مشروعیت الهی و دینی دارد و صاحب آن حضرت مهدی(عج) است قطعا خدمت به مردم، سبقه معنوی دارد.

 وی افزود: در روایات اسلامی برای خدمت به مردم ثواب بالایی ذکر شده و ارتقای معنوی و شیفتگی در خدمت به مردم در نظام اسلامی با ایده ارتقای معنویت است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ادامه داد: قرآن کتابی عجیب و زیبا است که هرچه بیشتر با آن سروکار داشته باشیم بیشتر به عظمت آن پی می بریم.

 وی با اشاره به اینکه خداوند حیات انسانی را در قرآن تعریف کرده است، گفت: اما بسیاری از مردم این تعریف غافل هستند و زندگی حیوانی را برگزیده اند.

 حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه همه ما باید زندگی همراه با عقلانیت و دوری از رذایل اخلاقی را به همراه ایمان به خداوند داشته باشیم، اظهار داشت: زندگی انسانی واقعیتی است که فاصله بسیار طولانی با زندگی حیوانی دارد.

 وی با اشاره به اینکه بعضی از افراد در دنیا ایمان نداشته و حتی از فضایل اخلاقی نیز دور هستند، افزود: این انسان از دیدگاه قرآن؛ زندگی حیوانی دارد و به گفته قرآن ظاهرا زنده است اما در واقع مرده محسوب می شود.

 حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: شهدا زنده واقعی هستند چرا که عالی ترین درجات حیات انسانی را به دست آورده اند.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس همچنین با تاکید بر اینکه اگر نیروی انتظامی نبود، امروز این چتر امنیت بر بالای سر ملت ایران گسترده نبود، خاطرنشان کرد: تمام فعالیت های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی امروز در سایه همین امنیت در کشور انجام می شود.

 وی با بیان اینکه اگر امنیتی نباشد هیچ فعالیتی نمی تواند در جامعه انجام شود، یادآور شد: تمام فعالیت های ما در سایه امنیت محقق می شود و این امنیت نیر مرهون تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا