امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: جنگ عرصه فرهنگی نیاز به جانباز دارد

حجت الاسلام عبادی: جنگ عرصه فرهنگی نیاز به جانباز دارد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گردهمایی بزرگ جانبازان سرافراز شهرستان بیرجند با بیان اینکه شکل جنگ از حالت نظامی به دیپلماسی، اقتصادی و فرهنگی تغییر کرده، گفت: امروز عرصه فرهنگی نیاز به جانباز و ایثارگر دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز (۱۱خرداد) در گردهمایی جانبازان شهرستان بیرجند اظهار کرد: بصیرت مانع لغزش بسیاری از خواص و همچنین سرافرازی آنان شده و حضرت قمر بی‌هاشم(علیه السلام) الگوی بصیرت هستند.

وی با تاکید بر اینکه باید الگوها در جامعه زنده شوند، افزود: انتقال مفاهیم و دانش یک روش تربیتی است اما ارائه الگوها به عنوان روش تربیتی بسیار تاثیرگذار است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در قرآن الگوهای زیادی معرفی شده است و تمام نکاتی این کتاب آسمانی آموزنده است چرا که قرآن برای قصه‌گویی نیست.

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه در مقابل دشمنان نباید از اقلیت بودن و تنهایی هراسید، ادامه داد: تمام جریانات تاریخی و آیات قرآن همه برای ما الگو هستند و نکات کلیدی زندگی انبیاء و امت را بیان می کنند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نقطه عطفی در دنیا شده، بیان کرد: انتخاب الگوها بسیار مهم است و جانبازان و آزادگان در هشت سال دفاع مقدس در کنار ولایت ایستادند.

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز هم در حال جنگ هستیم اما شکل آن از حالت نظامی به دیپلماسی، اقتصادی و فرهنگی تغییر کرده است.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه امروز جنگی وسیع تر و دشوارتر از جنگی فرهنگی نداریم، گفت: جنگ عرصه فرهنگی نیاز به جانباز و ایثارگر دارد اما جانباز این جنگ شاید جسمی نباشد و شخصیتی باشد.

وی ادامه داد: امروز جانباز جنگ نظامی مصداق ندارد و دشمن در عرصه تهاجم فرهنگی بسیار ظریف عمل می‌کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا