امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: حیات اجتماعی در سایه مبارزه با فساد است/ خوشحال هستم که قوه قضائیه با هیچ‌کس رو دربایستی ندارد

حجت الاسلام عبادی: حیات اجتماعی در سایه مبارزه با فساد است/ خوشحال هستم که قوه قضائیه با هیچ‌کس رو دربایستی ندارد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اظهار کرد: حیات اجتماعی در سایه مبارزه با فساد است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان در خصوص اعلام حکم “م.ه” از سوی دستگاه قضایی با بیان‌ اینکه از این حکم هم خوشحالم و هم نارحت گفت: نسبت به هر مجرم و متهمی که حکمی برای وی صادر می‌شود، ناراحت هستم که چرا انسانی گرفتار این جرم می‌شود و سقوط می‌کند.

وی افزود: از این بابت خوشحال هستم که قوه قضائیه با هیچ‌کس رو دربایستی ندارد و بدون توجه به منسب‌ها و عنوان‌ها، حکم صادر می‌کند.

نماینده مردم بیرجند‌، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان‌ اینکه این محاکمه را به فال نیک می‌گیریم اظهار کرد: مدت‌ها بود که برای مردم این سوال مطرح بود که چرا افرادی که منسب بالا دارند، محاکمه نمی‌شوند و فقط افرادی محاکمه می‌شوند که دستشان به جایی نمی‌رسد.

عبادی تصریح کرد: این جای خوشحالی است که برای دستگاه قضا فرقی نمی‌کند که فرد متهم، معاون اول یک قوه باشد و یا آقازاده معروف باشد.

وی خاطرنشان کرد: با تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد اقتصادی، اقدامات خوبی صورت گرفته بطوریکه اختلاس‌ها و رانت‌هایی کشف و افرادی محاکمه می‌شوند.

امام جمعه موقت بیرجند تأکید کرد: نباید به‌گونه‌ای بیان کنیم که در کشور فساد زیاد است بلکه مبارزه با فساد زیاد است.

عبادی گفت: از قوه قضائیه تشکر می‌کنیم که به سمت‌وسویی حرکت کرده که گدازاده و آقازاده، مسوول و غیرمسوول برایش فرقی ندارد.

وی با بیان‌ اینکه قوه قضائیه روند تکاملی داشته است افزود: خواسته ما از قوه قضائیه این است که عادلانه عمل کند و مماشات نداشته باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اظهار کرد: حیات اجتماعی در سایه مبارزه با فساد است.

عبادی تصریح کرد: اگر جلوی فساد گرفته نشود، مانند سرطان ریشه می‌دواند و همه‌جا را می‌گیرد.

وی ادامه داد: مسوولان پاک دست در جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند اما این غده‌های چرکین هستند که به چشم می‌آیند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اظهار کرد: برخورد با آقازاده‌ها در جمهوری اسلامی نشانه این است که جمهوری اسلامی با هیچ‌کس تعارف ندارد.

عبادی گفت: معمولا برای افرادی که جایگاهی دارند و عقبه سیاسی پشت‌سرشان است؛ رایزنی‌هایی صورت می‌گیرد و فشارهایی به دستگاه قضا وارد می‌شود که قوه قضائیه تحت فشارها قرار نگرفت.

انتهای پیام/ ف

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا