امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: خبرگزاری فارس یک مجموعه انقلابی و استکبارستیز است/ مسؤولان به تأمین امکانات خبرنگاران توجه کنند

حجت الاسلام عبادی: خبرگزاری فارس یک مجموعه انقلابی و استکبارستیز است/ مسؤولان به تأمین امکانات خبرنگاران توجه کنند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خبرگزاری فارس یک مجموعه انقلابی و استکبارستیز است، گفت: مسؤولان به تأمین امکانات خبرنگاران توجه کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل ازخبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی عصر امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت و یاد و خاطره شهیدان صارمی و فرهادی و همچنین تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگار از جایگاه خطیر و بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: اگر یک روز یا یک ماه خبری مخابره نشود سیستم‌های اجرایی دچار انحراف شده و مسؤولان نسبت به کارهای خود بی‌انگیزه می‌شوند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار خبری موتور محرکه مسؤولان است و آن‌ها را بیدار می‌کند، افزود: یک سری از خواسته‌های مردم جزء آرمان‌های انقلابی و استکبارستیزی ما است.

عبادی تصریح کرد: رسانه‌های غربی جنگ رسانه‌ای در دنیا به پا کرد‌ه‌اند که سربازان این جنگ‌ها نیز خبرنگاران آنها هستند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران کار جهادگونه‌ای انجام می‌دهند، ادامه داد: سیستم‌های استثمارگر ابتدا فضاسازی بین‌المللی می‌کنند و سپس جنگ را به راه می‌اندازند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کار خبری در دفاع از منافع مردم در سطح جهان و از آرمان‌های استکبارستیزی انجام می‌شود.

عبادی با بیان اینکه خبرنگاران را همکاران خود می‌دانم، اظهار داشت: اگر تاکنون مسائل بسیاری در استان پیگیری شده تنها به دلیل فضاسازی خوبی بوده که خبرنگاران انجام داده‌اند.

وی با بیان اینکه روحیه مطالبه‌گری مردم در چارچوب امکانات موجود باید انجام و تقویت شود، افزود: روحیه مطالبه‌گری مردم باید در چارچوب مقدورات باشد تا سبب یأس مردم نشود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خبرگزاری فارس یک مجموعه انقلابی و استکبارستیز است، گفت: خبرگزاری فارس با توجه به تأثیرگذاری بسیار خوبی که دارد اما از امکانات بسیار پایینی برخوردار است.

عبادی ادامه داد: خبرگزاری فارس با توجه به اینکه انقلابی و همیشه در صحنه بوده است اما از ساختمان فرسوده و قدیمی و دارای تجهیزات کم است و وسایلی که در حال حاضر وجود دارد کاربرد خاصی ندارد.

وی با بیان اینکه امکانات حداقلی برای کار یک خبرنگار در این مجموعه وجود ندارد، عنوان کرد: مسؤولان استانی باید به مشکلاتی که برای یک خبرنگار و خبرگزاری وجود دارد توجه ویژه‌ای کنند.

وی تصریح کرد: همچنین دولت، مسؤولان کشوری و استانی باید مسائل مختلف خبرنگاران را مانند بیمه و مسکن آن‌ها را حل کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و مجلس باید در زمینه مشکلات خبرنگاران توجه ویژه‌ای کنند، گفت: امیدواریم در برنامه ششم برنامه‌های خوبی برای خبرنگاران انجام و تصویب شود.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا