امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی نماینده مجلس شورای اسلامی:اتمام بررسی طرح بانک مرکزی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

حجت الاسلام عبادی نماینده مجلس شورای اسلامی:اتمام بررسی طرح بانک مرکزی در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

گروه اقتصاد: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از اتمام بررسی طرح بانک مرکزی در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدمحمدباقر عبادی» عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‎‎المللی قرآن(ایکنا)، با اشاره به بررسی برخی مواد طرح بانک مرکزی در این کمیسیون اظهار کرد: این طرح در اصل مربوط به کمیسیون آموزش و تحقیقات نیست و ما به عنوان کمیسیون فرعی، بخش‌هایی که به ما مربوط بود را مورد بررسی قرار دادیم اما این طرح در اصل متعلق به کمیسیون اقتصادی مجلس است.

اتمام بررسی طرح بانک مرکزی در کمیسیون آموزش و تحقیقات

وی ادامه داد: این طرح به کمیسیون آموزش و تحقیقات به عنوان کمیسیون فرعی ارسال شد تا در مورد مواد مربوط به این کمیسیون از جمله مدارک تحصیلی که برای برخی پست‌ها لازم بود نظر بدهد و بررسی عنوان رشته و سطح این مدارک و برخی موارد دیگر که احیانا نظر کمیسیون آموزش و تحقیقات را می‌طلبید را انجام دهد.

نماینده بیرجند، درميان و خوسف در خانه ملت یادآور شد: این موارد در کمیسیون به رای گذاشته شد و به طور طبیعیب برخی اصلاحات پیشنهاد شد و خود بنده هم پیشنهاداتی را ارائه دادم و در نهایت این مواد در کمیسیون آموزش و تحقیقات به تصویب رسید.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا