امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی خبر داد: آقای دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) به بیرجند سفر می کند

حجت الاسلام عبادی خبر داد: آقای دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) به بیرجند سفر می کند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام عبادی نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در دیدار با آقایان دکتر مخبر و دکتر نوروزی رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و مدیرعامل بنیاد برکت مهمترین مشکلات و درخواست‌های مردم حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف  مطرح شد.

وی در ادامه افزود: در این نشست از ریاست و مدیرعامل محترم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد برکت دعوت شد تا به خراسان جنوبی سفر کنند و خوشبختانه این درخواست نیز مورد موافقت قرار گرفت.
حجت الاسلام عبادی اضافه کرد: مقرر شد که پیش از سفر مسئولان ارشد ستاد و بنیاد برکت، تیمی از کارشناسان این مجموعه برای بررسی مسائل و مشکلات مطرح شده به استان به‌زودی سفر کنند

رئیس مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس با اشاره به اینکه در جریان این دیدار فرماندار بیرجند و مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان نیز حضور داشتند، گفت: تاکنون همکاری رضایت بخشی از سوی ستاد اجرایی فرامین حضرت امام(ره) و بنیاد برکت در استان خراسان جنوبی شاهد بودیم و سرمایه گذاری های زیادی در بخش‌های محرومیت زدایی، اشتغال و صنعت صورت گرفته است.

وی در پایان از مشکلات و دغدغه های مردم در استان هم از طریق بنده منتقل شد و از طرفی هم به عنوان رئیس مجمع از ایشون دعوت کردیم که به استان خراسان جنوبی تشریف بیارن که ایشون هم دعوت را پذیرفتن و بنا شد که یک جمع بندی کلی هم قبل از سفر صورت بگیره و افرادی از استان هم بیان و کارشناسان اونها هم بیان وبا هم بنشینن و اون چه که اماکان دارد برای استان توسط بنیاد برکت و ستاد فرامین حضرت امام (ره) که بالاتر ازبنیاد برکت هست انجام بشه اینها بررسی و ارائه بشه

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا