امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی خبر داد: سفر رئیس دولت یازدهم به خراسان جنوبی

حجت الاسلام عبادی خبر داد: سفر رئیس دولت یازدهم به خراسان جنوبی

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار شبستان درخصوص زمان قطعی سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی اظهار داشت: رئیس جمهور و دولتمردان یازدهم در شش ماهه نخست امسال به خراسان جنوبی سفر می کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان، حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی در پاسخ به سوال خبرنگار شبستان درخصوص زمان قطعی سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی اظهار داشت: رئیس جمهور و دولتمردان یازدهم در شش ماهه نخست امسال به خراسان جنوبی سفر می کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه مجلس تنها برای قانونگذاری نیست، گفت: الزاما در کار فرهنگ، قانونگذاری به تنهایی مهم نیست، آنچه به نظر مهم است اجرای خوب قانون است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا