امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: خشونت و ترور محصول لیبرالیسم و غربی ها است/ اسلام هراسی محکوم به شکست است

حجت الاسلام عبادی: خشونت و ترور محصول لیبرالیسم و غربی ها است/ اسلام هراسی محکوم به شکست است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در راهپیمایی مردم مومن و انقلابی بیرجند در اعتراض به هتک حرمت به ساحت قدسی پیامبر گرامی اسلامی (صلی الله علیه و آله)با تاکید بر اینکه خشونت و ترور محصول لیبرالیسم و غربی ها است و ربطی به اسلام ندارد، گفت: اقدامات دشمنان برای اسلام هراسی و توهین به مقدسات مسلمانان بیش از اینکه به ضرر اسلام باشد، باعث می شود که مردم جهان بیشتر درخصوص اسلام و قرآن تحقیق کنند و این نقشه شوم نیز محکوم به شکست است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز (۲ بهمن) در جمع مردم بیرجند در اعتراض به هتک حرمت به ساحت پیامبر مکرم اسلام(صلی الله علیه و آله) اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله) مکتبی را ارزانی داشت که توانست جامعه جاهلیت صدر اسلام را به سوی این مکتب سوق دهد.

وی با اشاره به اینکه مکتب پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله) و قرآن، مطابق با فطرت بشر است، افزود: بهترین و مناسب ترین قانون با ساختار وجودی انسانها در مکتب اسلام وجود دارد به همین دلیل بسیاری از انسانها در صدر اسلام، به سرعت مسلمان شدند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه پیامبر(صلی الله علیه و آله) نقطه عطفی در جهان خلقت بوده است، گفت: مکتب پیامبر؛ امروز بعد از یکهزار و ۴۰۰ سال روز به روز بیشتر در بین جوامع بشری جا باز کرده است.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات دشمنان برای اسلام هراسی و توهین به مقدسات مسلمانان بیش از اینکه به ضرر اسلام باشد، باعث می شود که مردم جهان بیشتر درخصوص اسلام و قرآن تحقیق کنند، ادامه داد: هرچه که دشمنان بیشتر درخصوص اسلام سر و صدا ایجاد کنند، این مکتب قدرتمندتر می شود.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اسلام مطابق با ابعاد وجودی انسان است به همین دلیل روز به روز اسلام در بین ملتهای جهان در حال گسترش است.

وی با اشاره به اینکه امروز گسترش روزافزون اسلام گرایی را در غرب مشاهده می کنیم، گفت: در حال حاضر ۶ درصد جمعیت سوئیس مسلمان هستند این درحالی است که تا چند سال گذشته، تعداد مسلمانان در این کشور بسیار کم بوده است.

وی ادامه داد: ظلمی که امروز در اروپا و غرب به زنان می شود، در هیچ کجا وجود ندارد و در مقابل احترامی که در ایران برای بانوان و حقوق آنها قائل هستند، در دنیا بی نظیر است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با اشاره به اینکه استکبار برای نشان دادن چهره خشن از اسلام، گروهکی به نام داعش را ایجاد کرده است، افزود: داعش با هدف سیاه نمایی و خشونت با نام “قرآن و اسلام” از سوی استکبار ایجاد شده تا از هجمه روی آوردن غربی ها به اسلام جلوگیری کند.

وی با طرح این سوال که چرا آنهایی که کاریکاتور پیامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله) را می کشند این کار را نسبت به سایر ادیان انجام نمی دهند؟ گفت: سایر ادیان در جهان فراگیر نمی شوند ولی اسلام روز به روز، در حال پیشرفت و فراگیرتر شدن در همه نقاط دنیا است به همین دلیل استکبار به دنبال تخریب چهره اسلام است.

حجت الاسلام عبادی اظهار داشت: اینکه استکبار و غرب این همه برای بهم ریختن کشورهای اسلامی مانند افغانستان، عراق، پاکستان، سوریه و فلسطین و سایر کشورهای اسلامی تلاش می کند، به این دلیل است که می خواهد به مردم خودش نشان دهد که آرامشی که در غرب وجود دارد، در دنیا بی نظیر است و در کشورهای اسلامی هیچ آرامشی وجود ندارد.

وی اذعان کرد: غرب می خواهد با ایجاد تنش در کشورهای اسلامی، به مردم خود اینگونه القا کند که اسلام دین کاملی نیست و به درد نمی خورد اما امروز به برکت جمهوری اسلامی ایران، عطش نسبت به اسلام، آنقدر در دنیا زیاد شده است که این اقدامات غرب، نه تنها اثر مثبتی ندارد، بلکه معکوس است.

وی با اشاره به اینکه روح اسلام و قرآن، با خشنونت و ترور سازگاری ندارد، گفت: خشونت و ترور محصول لیبرالیسم و غربی ها است و ربطی به اسلام ندارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به تظاهرات چندروز قبل ضد تروریستی در فرانسه و حضور سران چندین کشور تروریست در این تظاهرات افزود: چطور کشورهایی که خودشان هزاران انسان بی گناه را در کشورهای اسلامی به خاک و خون می کشند، الان در مقابل کشته شدن چند نفر در فرانسه اینگونه تظاهرات برپامی کنند.

وی با بیان اینکه بزرگترین پایمال کننده حقوق بشر؛ خود مدافعان حقوق بشر در دنیا هستند، اظهارداشت: متاسفانه بزرگترین ترورها، در دنیا توسط افرادی صورت می گیرد که فریاد مبارزه با تروریست سر می دهند.

وی گفت: متاسفانه شاهدیم که بیشترین کمکها به گروهک داعش، توسط کشورهایی صورت می گیرد که خود فریاد مبارزه با داعش را سر می دهند اما در عمل، با سلاح و مهمات این گروه تروریستی را حمایت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: این فیلم هایی که امروز استکبار برای دنیا بازی می کند، قدیمی شده است و دیگر جواب نمی دهد و تنها روسیاهی و سرشکستگی را برای آمریکا، انگلیس و فرانسه به دنبال دارد.

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا