امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: داعش محصول توحید بدون ولایت است/ بشر بدون اهل بیت(ع) دچار بحران معنویتی می شود

حجت الاسلام عبادی: داعش محصول توحید بدون ولایت است/ بشر بدون اهل بیت(ع) دچار بحران معنویتی می شود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه داعش و وهابیت محصول توحید بدون ولایت هستند، پیروی از ولایت را تنها راه نجات از سردرگمی‌ها، بحران‌ها و استعمار دانست،

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۱۳ شهریور) در مراسم جشن ولادت امام رضا(علیه السلام) که با حضور خدام رضوی و مردم ولایتمدار بیرجند در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد، گفت: اهل بیت(علیهم السلام) چراغ راه هدایت بشر هستند و بشر بدون هدایت آنها دچار سردرگمی و بحران معنویتی می‌شود.

 وی با بیان اینکه پیروی از ولایت تنها راه نجات از سردرگمی‌ها، بحران‌ها و استعمار است، افزود: اگر می خواهیم که نجات یابیم باید به ولایت چنگ بزنیم.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه هر آنچه ائمه اطهار(علیهم السلام) می فرمایند حق و حقیقت است، گفت: امروز تفکرات متفاوت عرفان‌های کاذب؛ موجب سردرگمی بسیاری از مردم در دنیا شده است چرا که که امروز مردم دنیا دیگر نمی‌توانند درست را از نادرست و حق را از ناحق تشخیص دهند.

 حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اهل بیت(علیهم السلام) راه درست را برای ما مسلمانان و به خصوص شیعیان مشخص کرده اند و این یک نعمت بزرگ الهی برای ما مسلمانان است موضوعی که دیگر کشورها از آن بهره‌مند نیستند.

 وی با بیان اینکه امروز یکی از بزرگترین بحران هایی که بشر با آن مواجه است بحران عدم معنویت در وجود بشر است که باعث شده تا نتوان درست را از غلط تشخیص داد، اظهاداشت: ما افتخار می‌کنیم به اینکه اهل بیت(علیهم السلام) را داریم که معصوم هستند و ما را از بحران‌ها نجات می‌دهند.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه اگر مردم امروز بدنبال دین حق و ایمان به توحید حرکت کنند و مادیات را کنار بگذارند استعداد معنوی انها که مهمترین استعداد است شکوفا می‌شود، گفت: بشر امروز در استعداد علمی و هنری خوب پیش رفته است اما در استعداد معنوی که بزرگترین استعداد بشر است هیچ پیشرفتی نداشته است.

 حجت الاسلام عبادی ادامه داد: همین نبود استعداد معنوی در بشر امروزی باعث شده تا مردم هر روز برای خودشان هم خطرسازتر شوند و به سمت فراهم کردن زمینه نابودی خود حرکت کنند.

 وی با بیان اینکه امروزه بالاترین غارتگری‌ها در طول تاریخ را در دنیا شاهد هستیم، افزود: در طول تاریخ بشر هیچ کشوری به اندازه آمریکایی‌ها در دنیا غارتگری نکرده است.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به حدیث سلسله الذهب امام رضا(علیه السلام) افزود: امام در این حدیث توحید را دژ مستحکم الهی نامیده اند.

 حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه توحید دژ مستحکم الهی است که هرکس بدان دست یابد به معنوبت و آرامش رسیده است، گفت: ولایت تنها و مهمترین شرط وارد شدن به این دژ الهی یعنی توحید است.

 وی افزود: توحید بدون ولایت توحید نیست و محصول آن داعش و وهابیت خواهد بود.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه داعش در عراق محصول تفکر و اندیشه وهابیت است، گفت: امروز وهابیت و داعش به نام اسلام و توحید چنان دچار خطای معرفتی شده‌اند که حاضرند به خاطر منافع خود حتی قبور پیامبران و ائمه اطهار(علیهم السلام) را نیز تخریب کنند.

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا