امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی درد دیدار با بیرجندیهای مقیم تهران مطرح شد: خشکسالی ایران در ۵۰ سال آینده، ۱۱ برابر خواهد شد/ مذاکره با هند و ژاپن برای پروژه راه آهن استان

حجت الاسلام عبادی درد دیدار با بیرجندیهای مقیم تهران مطرح شد: خشکسالی ایران در ۵۰ سال آینده، ۱۱ برابر خواهد شد/ مذاکره با هند و ژاپن برای پروژه راه آهن استان

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اجرای راه آهن استان نیاز به سرمایه ی خارجی داریم که با هند و ژاپن وارد مذاکره شده ایم که نتایج خوبی نیز در بر داشته است.

 

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي به نقل از خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع بیرجندی های مقیم تهران با بیان اینکه مشکل استان خراسان جنوبی مشکل آب اشت اظهار کرد: با وجود خشکسالی های پی در پی ۱۷۰۰ روستای استان خالی از سکنه شده اند.

وی افزود: برنامه ی نهایی در برطرف شدن این مشکل، تصیفه ی آب دریای عمان می باشد که آب خانگی و صنعت را تامین می کند و از پسماند آن برای کشاورزی استفاده می شود.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیریت مصرف آب نیز در استان نادرست می باشد، خاطر نشان کرد: انتقال آب از کشورهای خارجی بدلیل ناامنی در کشورهای همسایه ممکن نیست.

 

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: خشکسالی ایران در پنجاه سال آینده یازده برابر خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه دو مساله ی راه و راه آهن در مساله ی زیر ساخت ها است، ادامه داد: وجود راه آهن کمک کننده و محرک معادن استان می باشد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وجود بخش نامه ی دولت مبنی بر اینکه هیچ بودجه اجرایی کنار گذاشته نشود، با فشار و تهدید به استعفا(استعفای نمایندگان استان خراسان جنوبی؛گناباد و برخی از نمایندگان سیستان)با عنوان استعفای جمعی از نمایندگان شرق کشور؛ در نهایت با عقب نشینی دولت همراه شد.

 

حجت الاسلام عبادی یادآور شد: برای اجرای راه آهن استان نیاز به سرمایه ی خارجی داریم که با هند و ژاپن وارد مذاکره شده ایم که نتایج خوبی نیز در بر داشته است.

 

 

وی تأکید کرد: مساله ی راه های استان به خصوص محور بیرجند – قاین که بسیار خطرآفرین می باشد نیز به طور جد در حال پیگیری است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: با رایزنی ها که با بنیاد برکت و بنیاد مستضعفان صورت گرفت توانستیم مقادیر قابل توجهی برای ساخت و ساز مدرسه و مجموعه های ورزشی استان جذب کنیم.

 

حجت الاسلام عبادی گفت: با رایزنی های بنده با وزیر امور خارجه کشور، دفتر وزارت خارجه در خراسان جنوبی برای اولین بار تاسیس شد که تاکنون حداقل یک میلیون دلار برای استان درآمد داشته است و این دفتر برای ورود گردشگر خارجی نیز بسیار مفید می باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا