امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی درنشست باخانواده کیارش زارع (رتبه ۷کنکور): کسب موفقیتهای علمی توسط فرزندان استان نشان از استعداد فراوان این خطه است/ وجود علامه فرزان ونخبگان علمی ازافتخارات استان است

حجت الاسلام عبادی درنشست باخانواده کیارش زارع (رتبه ۷کنکور): کسب موفقیتهای علمی توسط فرزندان استان نشان از استعداد فراوان این خطه است/ وجود علامه فرزان ونخبگان علمی ازافتخارات استان است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نخبگان بزرگی از خراسان جنوبی در دنیا و کشور خوش درخشیده‌اند، افزود: وجود علامه فرزان، پروفسور گنجی پدر علم جغرافیا، پروفسور بلالی پدر علم سم‌شناسی، پروفسور شکوهی پدر علم تعلیم و و تربیت و پروفسور معتمدنژاد پدر علم ارتباطات و جمع دیگری از نخبگان از افتخارات استان است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‎الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی بعد از ظهر امروز در دیدار با کیارش زارع  رتبه هفت کنکور در گروه علوم تجربی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در موفقیت دانش‌آموزان معلمان نقش دارند، اظهار داشت: دولت باید توجه ویژه‌ای به فرهنگیان کند تا این قشر دلگرم باشند.

 

وی افزود: بی‌شک معلمان خراسان جنوبی بی‌نظیر هستند و موفقیت جوانان برومند استان نشان‌دهنده عملکرد و توانمندی معلمان استان است که باید قدردان آنها باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه دانشگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، امکانات و زیرساخت‌ها باید توسعه پیدا کند، گفت: خدمت کردن نه تنها برای مکانی که زندگی می‌کنید، بلکه برای وطن باید باشد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نخبگان بزرگی از خراسان جنوبی در دنیا و کشور خوش درخشیده‌اند، افزود: وجود علامه فرزان، پروفسور گنجی پدر علم جغرافیا، پروفسور بلالی پدر علم سم‌شناسی، پروفسور شکوهی پدر علم تعلیم و و تربیت و پروفسور معتمدنژاد پدر علم ارتباطات و جمع دیگری از نخبگان از افتخارات استان است.

 

حجت الاسلام عبادی دانش‌آموزان نخبه را از ظرفیت‌های استان و کشور دانست، تصریح کرد: دانش‌آموزان باید استعدادها و قابلیت‌های خود را نشان دهند.

 

وی ادامه داد: حمایت از نخبگان جوان دانش‌آموز در المپیادها، مخترعان و نفرات برتر کنکور باید مورد توجه طور ویژه از سوی مسئولان قرار گیرد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی، کارگاه‌های رشد علمی، جشنواره‌های علمی و غیره برای حمایت از نخبگان بسیار حائز اهمیت است.

 

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه شما محور توسعه هستید و سعی کنید با خودباوری برای آینده کشورتان مفید باشید، افزود: سرمایه‌گذاری ویژه‌ای باید در حوزه آموزش و پرورش استان و آموزش عالی شود تا استعدادهای برتر به جامعه و کشور معرفی و شکوفا شوند.

 

وی افزود:د ر استان خراسان جنوبی از چهره۲های ورزشی تقدیر می‌شود که لازم است تا در کنار آن از استعدادهای علمی خراسان جنوبی هم تجلیل شود.

 

امام جمعه موقت بیرجند در بخش دیگری از سخنان خود به نقش رسانه‌ها در معرفی نخبگان اشاره کرد و گفت: خبرنگاران از قشرهای تاثیرگذار اجامعه هستند و با معرفی نخبگان و جوانان توانمند زمینه سازی بیشتر برای حمایت از آنها فراهم می‌شود.

 

 

بنابراین گزارش، آقای کیارش زارع در ادامه این نشست با اشاره به انتخاب رشته پزشکی در دانشگاه تهران اظهار داشت: بعضی از آشنایان و دوستانم از خبر رتبه هفتم من تعجب کردند اما عده‌ای هم انتظار چنین چیزی را مانند مدیر و معلمانم داشتند.

وی تصریح کرد: اکثر دوستان صمیمی من رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ را کسب کردند و برای موفقیت لازم است تا هم و تلاش و خودباوری و همچنین معلمان برجسته درکنار هم باشند.

رضا زارع، پدر کیارش نیز با اشاره به فعالیت خود در هیئت علمی دانشگاه بیرجند در گروه الکترونیک اظهار داشت: پدر و مادرها باید جوانان خود را باور داشته باشند اما تلاش فرزند هم اهمیت زیادی دارد.

وی افزود:کیارش در تابستان کلاس‌هایی برای یادگیری دروس پیش دانشگاهی خود می‌رفت تا در طول سال پیش دانشگاهی تمرکز خود را روی تمرین مباحث جمع کند.

وی با بیان اینکه محدودیت علمی را قبول ندارد، تصریح کرد: از تمام مسئولیا و خبرنگاران رسانه‌ها به خاطر تقدیر و الطاف خود کمال تشکر را دارم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا