امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: تنها راه پیروزی در مقابل دشمنان استقامت و کمک خواستن از خداوند است/ آمریکا داعش را به وجود آورد تا اسرائیل بتواند در منطقه تنفس کند

حجت الاسلام عبادی: تنها راه پیروزی در مقابل دشمنان استقامت و کمک خواستن از خداوند است/ آمریکا داعش را به وجود آورد تا اسرائیل بتواند در منطقه تنفس کند

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی شامگاه (۲۵ تیر) در اولین شب از لیالی قدر در مسجد امام حسین(ع) بیرجند، تنها را ه پیروزی در مقابل دشمنان را استقامت و کمک خواستن از خداوند دانست و گفت: نباید در برابر آمریکا گردن کج کنیم زیرا این فرمول غلطی است که افرادی مثل قذافی و حسنی مبارک در پیش گرفتند و در نهایت سرنگون شدند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان؛ نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا داعش را به وجود آورد تا اسرائیل بتواند در منطقه بتواند تنفس کند و به اهداف شوم خود برسد. وی افزود: تداوم تحریم ها و فشارهای وارده از سوی غربی ها نشان دهنده این است که مبارزه ما همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده اند همیشگی است.
وی همچنین بر مقاومت در برابر هجمه های دشمنان تاکید کرد و گفت: باید در برابر زیاده خواهی ها مقاومت کرد و برای تحقق این مهم باید تمام حرکات ما دقیق و حساب شده باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی برعلیه جوانان و کودکان فلسطینی تصریح کرد: ملت ایران باری دیگر در روز قدس حماسه ای بزرگ خلق خواهد کرد و با تجمع باشکوه خود، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهد کرد.
وی در پاسخ به این سوال که برخی می گویند مسائل فلسطین به ما چه ارتباطی دارد؟ اظهار داشت: اسرائیل یک غده سرطانی است و هدف او تنها فلسطین نیست بلکه در اندیشه ایران، عراق و تمام خاورمیانه است.
وی با اشاره به اینکه شکل گیری داعش توسط موصاد، سیاه و انگلیس بوده است تا به نام برادران اهل تسنن به شیعیان حمله کنند، گفت: اگر اعضای گروهک داعش از اهل تسنن هستند پس چرا بعد از حمله به موصل؛ ابتدا علما اهل تسنن آنجا را کشتند؟
حجت الاسلام عبادی باتاکید بر اینکه آمریکا داعش را به وجود آورد تا اسرائیل بتواند در منطقه تنفس کند، افزود: امروز گاهاً شنیده می شود که برخی از مردم ایران نان شب ندارند بخورند ولی ایران به سوریه، عراق و فلسطین کمک می کند که باید در جواب آنها گفت اگر به این موضوع توجه نکنیم در آینده ای نزدیک فرزندان ما سر نخواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: دولتی که بخواهد امنیت خود را در چارچوب مرزهایش حفظ کند از همان ابتدا شکست خورده است.
پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا