امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: نامه تاریخی و مهم مقام معظم رهبری خلاء ها و راه‌های نفوذ دشمن در برجام را گرفت

حجت الاسلام عبادی: نامه تاریخی و مهم مقام معظم رهبری خلاء ها و راه‌های نفوذ دشمن در برجام را گرفت

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای برجام به‌صورت مشروط از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی به دولت اجازه داده شده است، اظهارداشت: نامه تاریخی و مهم مقام معظم رهبری خلاء ها و راه‌های نفوذ دشمن را گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در بازدید از روستاهای روستاهای کلاته ملا٬ خوان، نوقند، مناوند، ماسنان، نوزاد و براندود، با تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهارداشت: عاشورا و حادثه کربلا راه امت اسلامی را مشخص کرده است.

وی در ادامه افزود: حادثه کربلا امتحان الهی برای مومنین و مسلمانان است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اهل بیت(ع) مفسران واقعی قرآن هستند، خاطرنشان ساخت: امام حسین(ع) حجت خدا بود که مظلومانه در کربلا به شهادت رسید.

وی در با تأکید به اینکه ملت ایران اسلامی همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده‌اند، بیان کرد: ایران دارای مردمی ولایی هستند و در تمامی دوران انقلاب اسلامی نگاهشان به فرمایشات امام راحل(ره) و رهبر انقلاب اسلامی بوده است.

حجت الاسلام عبادی افزود: ولایت فقیه، پرتوی از ولایت ائمه است، این استقلال، امنیت، آرامش و پیشرفت‌های گوناگونی که در تمامی بخش‌ها شاهد آن هستیم، به برکت نعمت ولایت است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سختان خود به بازدید خود از روستاها اشاره کرد و اظهارداشت: در مدت نمایندگی مردم شریف این حوزه، از تمامی روستاهای شهرستان درمیان بازدید و از نزدیک در دیدار با مردم در جریان مشکلات و درخواست‌های مردم قرار گرفته‌ام.

وی در ادامه یادآور شد: در این بازدیدها مسئولان محترم منطقه هم حضور دارند که از آنها خواسته می‌شود که مشکلات و درخواست‌های مردم را پیگیری می‌کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام به‌صورت مشروط از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی به دولت اجازه داده شده است، اظهارداشت: نامه مقام معظم رهبری راه‌های نفوذ و خلاء هایی موجود در برجام را گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه مذاکره کنندگان هسته‌ایی کشور طی این سالها زحمات بسیار زیادی کشیده‌اند، خاطرنشان ساخت: اگر توصیه ها و خطوط قرمز تبیین شده از سوی مقام معظم رهبری مورد توجه مسئولان قرار نگیرد، کشور دچار آسیب‌های بسیار زیادی می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا