امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در تجمع دانش آموزان عاشورایی درمیان: همراهی جوانان ایرانی با مدهای غربی، ذلتی برای جمهوری اسلامی ایران است

حجت الاسلام عبادی در تجمع دانش آموزان عاشورایی درمیان: همراهی جوانان ایرانی با مدهای غربی، ذلتی برای جمهوری اسلامی ایران است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی: همراهی جوانان ایرانی با مد جوانان غرب را ذلت است و باید این فرهنگ در جامعه نهادینه شود که لباس ایرانی هویت ایرانی بودن ما می رساند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان، حجت الاسلام محمد باقر عبادی صبح امروز در تجمع دانش آموزان عاشورایی درمیان، با بیان این‌که ۱۳ آبان روز بازگشت عزت به ملت ایران است، گفت: انسان اگر اهل عزت باشد تن به گناه نمی دهد.
وی ادامه داد: همیشه به دانش آموزان عزت بدهیم تا جایگاه عظیم انسانی خود را دریابند چراکه زمانی که احساس عزت کنند زیر بار ذلت نخواهند رفت.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: استعمارگران به دنبال این هستند ملت ایران را خوار و ذلیل می کنند تا بر آنها تسلط یابند.
حجت الاسلام عبادی با تاکید بر این‌که باید رشد علمی ما افزایش یابد، تصریح کرد: ما جزو کشورهای برتر جهان از نظر رشد علمی هستیم.
وی با بیان این‌که استعمارگران رشد علمی ما را نمی خواهند، گفت: رژیم پهلوی کارکرده بود که عزت ایران را از بین ببرد اما با ورود امام خمینی(ره)، ایشان این عزت به ملت ایران تقدیم کردند.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز اسرائیل رو به نابودی می‌رود و سبک اولیاء و انبیاء برخلاف سبک حکومت طاغوت است.
حجت الاسلام عبادی با بیان این‌که امام خمینی(ره) فرمودند “هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید چراکه دشمنی آمریکا به ایران هم اکنون وجود دارد و تمام شدنی نیست”، ادامه داد: هرچه ایران به دنبال عزت باشد آمریکا هزاران نقشه دارد تا این عزت را از ایران بگیرد.
وی همراهی جوانان ایرانی با مد جوانان غرب را ذلت دانست و تصریح کرد: باید این فرهنگ در جامعه نهادینه شود که لباس ایرانی هویت ایرانی بودن ما می رساند و با مدهای غربی مقابله شود تا این مدها در جامعه رواج نیابند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا