امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: در تمام کارها به معیارها نگاه کنید به انسان ها نگاه نکنید/ مهمترین معیار انتخاب ولایت پذیری است

حجت الاسلام عبادی: در تمام کارها به معیارها نگاه کنید به انسان ها نگاه نکنید/ مهمترین معیار انتخاب ولایت پذیری است

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در طول دوران انقلاب بسیاری  از افراد بودند که در ابتدای کار بسیار انقلابی بودند ولی بعد از انقلاب خیانت کردند و جزء منافقین شدند و فتنه ها برپا کردند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع اهالی روستاهای بورنگ، نوزاد و مسک از توابع شهرستان درمیان در جشن به مناست نیمه شعبان اذعان داشت: فطرت انسان فطرت پاکی است و به سوی پاکی ها سوق دارد.
وی افزود: و این فطرت پاک با گناه از بین می رود و در دراز مدت دیگر نسبت به امام زمان خود احساس تکلیف نمی کند و امام زمان خود را نمی پذیرد.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه در طول دوران انقلاب افراد بسیاری ابتدا در کنار امام بودند و رئیس جهور یا وزیر بودند ولی الان در خارج از کشور هستند خاطر نشان کرد: در رای دادن به انسان ها نگاه نکنید بلکه به معیار ها نگاه کنید.
وی افزود: یکی از مهمترین معیارهای افراد انقلابی ولایت پذیری است.
حجت الاسلام عبادی خاطر نشان کرد: امنیتی که هم اکنون در کشور ایران با وجود ناامنی ها در اطراف کشور حاکم است بدلیل همین ولایت فقیه است.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه نباید برای یک تعداد رای منافع انقلاب را از بین برد افزود: تعدادی برای یک تعداد رای بهایی و منافق و خانواده های تعدادی اعدامی انقلاب را زیر سوال می برند که این کار صحیح نیست.
حجت الاسلام عبادی اذعان داشت: بر اساس سخنان امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری  ساده زیستی یکی دیگر از معیار های انتخاب افراد است.
وی افزود: اگر قرار بود افراد با ثروت های نجومی درد مردم را دوا میکردند همان شاه دوا میکرد.
حجت الاسلام عبادی خاطر نشان ساخت: سلامت اقتصادی یکی دیگر از معیار های انتخاب فرد اصلح است
وی افزود: باید برای انتخاب افراد نگاه کنید که در اقتصاد فرد و افرادی که اطراف این نفر را گرفته اند سلامت اقصادی وجود دارد یا ندارد؟ بسیارند کسانی که سالها مدریت کلان کشوری داشته اند ولی زندگی ساده و روالی را دارند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا