حجت الاسلام عبادی در جشن عید مبعث پیامبر اکرم(ص) در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرک بعثت بیرجند اظهار داشت: ترویج بی حجابی و بد حجابی، ترویج کم داشتن فرزند، ترویج رفتارهای غربی از مهمترین حمله های فرهنگی دشمنان در ماهواره ها است

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار داشت: ترویج بی حجابی و بد حجابی، ترویج کم داشتن فرزند، ترویج رفتارهای غربی از مهمترین حمله های فرهنگی دشمنان در ماهواره ها است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی با اشاره به اینکه در دوران قبل از اسلام فضای جهل عربستان را گرفته بود بیان داشت: پیامبر اسلام(ص) بعد از مبعث این جاهلیت را از بین برد ولی امروزه جاهلیت مدرن وجود دارد. امروزه هنوز بت پرستی وجود دارد که بسیار خطرناک تر از بت پرستی قبل از اسلام است. وی در ادامه افزود: امروز کشورهای غربی بت ثروت را می پرستند که به خاطر این بت حاضر اند همه انسان ها را از بین ببرند. آنها معتقدند که در دنیا فقط انسان هایی باید زندگی کنند که از نژاد اشراف زادگان و ثروتمندان هستند و مابقی باید از بین بروند.

نماینده مردم بیرجند در ادامه خاطر نشان کرد: برخی از افراد می گویند باید در مقابل قدرت های بزرگ کوتاه بیایم تا آنها از دشمنی با ایران دست بردارند، دشمنان نه تنها با وادادگی و خوش رویی کوتاه نمی آیند بلکه مدعی گرفتن امتیاز بیشتر هم می شوند. سیاست خارجه فضای یاوه گویی نیست ولی فضای وادادگی هم نیست.

حجت الاسلام عبادی اذعان داشت: تحریم همیشه به ضرر کشور نبوده است. امروز تحریم ها باعث شد که اقتصاد ایران خود را با تحریم تطابق دهد و روی پاهای خود بایستد. باید در مقابل حمله های دشمنان مقاومت کرد زیرا با مقاومت پیروزی بدست می آید و کج کردن گردن هیچ سودی برای ایران نخواهد داشت.

وی ادامه داد: آنانی که معتقدند اگر ایران از مواضع خود کوتاه بیاید آمریکا از دشمنی دست برخواهد داشت، یا دشمن را نشناخته اند یا در خواب به سر می برند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.